Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl vékony karom van szeretnék...

Túl vékony karom van szeretnék gyúrni rá nem értem miért nem sikerül (? )

Figyelt kérdés
legtöbbet a karommal foglalkozom hogy súlyzókat emelgetek és mégis mindenhova máshova birok növekedni csak karra nem. rohadtul idegesít mert pólóban kb csak az látszik és nagyon gyérül nézek ki emiatt :\
2012. jan. 10. 01:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és nemvagyok tökhülye a témában mindenhol máshol már kultúráltan nézek ki és úgy csinálom ahogy mindenki mondja h amilyen súllyal épp 8-at tudok 15,5 kg (nem olyan kevés sztem. ugyanennyivel egész jól szoktak kinézni a srácok..)
2012. jan. 10. 01:46
 2/14 A kérdező kommentje:
szal mi lehet a gáz valakivel volt hasonló?
2012. jan. 10. 01:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Több dolog lehet:

Lehet, hogy Te látod csak túl vékonynak és teljesen arányos.

Sokan gondolják úgy, hogy a testalkatukhoz egyből egy 45-ös kar illene, de azt megszerezni nem féléves munka.

Vagy ha valóban le van maradva a karod, akkor lehet, hogy túledzed. A bicepsz és a tricepsz is kis izom, nem kell nekik túl sok edzés, elég mindegyiknél 3-3 gyakorlat 3-3 sorozattal egy héten. Egy héten belül ne eddzél rá még egyszer, hagyni kell regenerálódni, úgyis kap még terhelést a nagyobb izmok edzéseinél. Ha hátazol, akkor a bicepsz is kap másodlagosan, ill. a mellnél a tricepsz is dolgozik (vállnál is a fej fölé nyomásoknál).

2012. jan. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"mindenki mondja h amilyen súllyal épp 8-at tudok 15,5 kg"

nem, amilyen súllyal rendesen tudsz annyit, hogy megdolgozd, gyanítom az nem 15,5 kg

2012. jan. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül nekem is volt olyan ismerősöm aki 16 kilóval nyomta és cingár volt aránylag .

Két okból genetikailag magas vékony a gyerek meg a nem túl jó rendszerű edzés . Lehet , hogy valóban túl edzésről van szó mint montez mondta csak ugye azt se tudjuk , hogy a kérdező mennyi ideje edz szóval lehet ,hogy mondjuk teljesen normális nekem kb 5 hónap alatt lett igazán lényeges növeked a bicepsz tájékon és azt hozzá kell tenni ,hogy genetikailag jó voltam meg 15 éves szóval halmozódtak a plusszok .Akinek egyik se játszik annak vért kell izzadnia . Igazság szerint kéne több infó meg akár egy fénykép arcnélkül vagy legalább a bicepszről meg hogy hány éves hány kiló hány centi vagy .


Egyébként annyi Monteznek ,tényleg semmi kötekedés szándékkal írom . Egy héten nyugodtan lehet ugyan arra az izomcsoportra dolgozni csak úgy kell leosztani az edzéstervet pl nekem volt 4 napos tervem leosztottam rendesen a hetet és akkor hétfőn meg pénteken ugyan az volt az edzés terv izomcsoportilag (gyakorlatok már nem ugyan azok voltak ) aztán másik héten csere hétfőn pénteken másik izomcsoport ugyan azzal a megoldással (persze 2 izomcsoportra gondolok azokon a napokon . 4-5 nap szerintem tökre elég regenerálódásra .

2012. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem veszem kötekedésnek :), én is csináltam már így, sőt néha beiktatok pár hét kétfelé osztott A-B edzést, tehát Hétfő-A nap, Szerda-B, Péntek-A és akkor a következő héten fordul és a Hétfő lesz a B edzésprogram.

Ez is jó egy ideig, mert éppen az a lényege az edzésterveknek, hogy időnként változtatni kell.

De a legjobb eredményt, fejlődést a heti egyszeri/ egy izom edzéssel kaptam. a legtöbb embernél ez beválik, de nem vagyunk egyformák, vannak akik a HST-re esküsznek, én csak azt tudom ajánlani, ami nálam már bevált.

2012. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kajálás, pihentetés is rendben van?
2012. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zakathol ***** válasza:

Tricepsz-el hogy állsz? Mivel a bicepsznél nagyobb izom, és a karod kinézetét is jobban befolyásolja ezért én azt javaslom, hogy a tricepszre is fektess kellő hangsúlyt.

Mivel általában a karod nyújtott állapotban van, ezért egy normális tricepsz sokat tud dobni rajta.

2012. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát az eddigi válaszok alapján lehet hogy keveset pihentetem mert 2-3 naponként szoktam gyúrni,

próbálom a tricepszet is bár ahhoz csak a fej fölé emelést ismerem kb 13 kilóval csinálom a nyolcat.

kajálással az a gáz hogy mindenkinél kb annyit látok hogy valami porbol kever valami lét de én az étel-alakú kajákban jobban bízom ezér hagytam a témát. szal ha tudotok valami rendes táplálkozást azt köszi.

2012. jan. 10. 18:04
 10/14 A kérdező kommentje:
ja hát már egy éve egész komolyan csinálom és has meg mellizom kb kész, a lábam sok is de mást is sportolok és az ahhoz kell.. töltök fel képet hátha segít
2012. jan. 10. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!