Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzőteremet válasszam...

Melyik edzőteremet válasszam Budapesten? Sajnos most nincs sok pénzem egy havi bérlet kiadására és ezek közül nem tudom melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Euro gym, Andrea mozgásstúdió, Oktogon fitness, Kamara fitness, Palatinus


Leginkább női edzőtermet kerestem de marha drága és annyira nem jól felszerelt.Nem szeretnék oda járni,ami csupa fiatalabb pasival van tele,zavar,ha néznek.

Ha valaki tud esetleg valami más edzőtermet ajánlani maximum 9000 Ft-ig,az is írhat.


Köszönöm!



2012. jan. 11. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A Palatinus teljesen tökéletes szerintem. :-)
2012. jan. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Brill Fitnesst ajánlanám a 13. kerületben, a Váci úton, a Westenddel szemben. Oda jártam, amikor a környéken laktam. Nagyon jól felszerelt, tiszta is, és nincsenek sosem túl sokan. Nem mondanám női teremnek, mivel sok férfi is jár le, de nők is rengetegen vannak, a spinning, aerob edzések miatt.
2012. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!