Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtünk el pár barátommal futni, és azt tervezzük hogy majd eljárunk edzeni. 188cm és 72 kg vagyok, 21 éves

Semmilyen kemény cuccot nem akarunk szedni, maximum fehérjét. De az a gond nem tudom kezdőknek milyen lenne a megfelelő? Tudnátok segíteni milyet vegyek?


2012. jan. 11. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pénz függő.. Én személy szerint scitec tejsavóit ajánlom! (nem olcsó, de legalább tudod mit eszel)
2012. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
súlyzós edzés után tejsavó és dextrózt igyatok,vitaminok is legyenek.
2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő válaszaitokat!
2012. jan. 11. 11:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Mibe vagytok ezzel a Scitecel Magyarországon agyon van reklámozva a sok hülye meg elhisz nekik minden baromságot Amerikában a top 20 tápkieg gyártóban sincs benn. Drága és semmivel sem tud többet mint a többi tápkieg gyártó!


Én a Gaspari Nutrition BSN vagy Twinlab fehérjére szavazok ha meg van pénzed akkor MuscleTech

2012. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:

ma 12:17

ne többes számba mert én nem írtam márkát.

2012. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zakathol ***** válasza:

12:17


Gratulálok. Az egyik sorban szidod a scitec-et, mert drága, a végén meg még egy annál is drágábbat javasolsz... :D


Az igazság az, hogy mindig ezzel az indokkal találkozom, ha feljön a scitec-nem scitec téma, de még mindig nem találtam arra utaló jeleket, hogy tényleg drágább lenne mint az amerikai termékek...eddig én mindig olcsóbban találtam scitec-et mint mondjuk Twinlabot, és a te szavaiddal élve: "semmivel se tud többet, mint a többi tápkieg gyártó".


Szal ennyi a véleményem :D

2012. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Tessék + a shopbuilderen még elég olcsó szóval ha itt akarom megvenni egy sciteces boltban akkor mondjuk az plusz még 1000ft minimum,

A 100whey Proteinből (sciteces) meg akkor lett elegem amikor a múltkorába vettem egyet méghozzá egy málnást asszem vagy eprest mindegy mert olyan ízetlen volt a turmix mint a víz a végén az utolsó kortyra meg lent ragadt az édesítő meg a cukor és olyan édes fanyar íze volt mint hogy majdnem elhánytam magam. De hát ezt kell inni mert a DrugsBounny mondta

2012. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dirtboy am nem rád értettem csak mindenki bele van szédülve a Scitecbe
2012. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zakathol ***** válasza:
bodybuildingboltnak adok még egy évet kb, utána az is ugyanennyiért fogja adni(nem rossz marketing amúgy). Ráadásul készlet sincs szinte sose...
2012. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kapásból van még legalább 3 bolt ami hasonló áron nyomja, és ezek az árak 10 éve nem látott gyenge ft mellett vannak, így tud egyáltalán versenyképes lenni a scitec a sima koncentrátumával a jobb minőségű proteinekkel szemben. Ne a sima koncentrátumot nézzed... A super 7et hasonlítgasd pl. a myofusionhöz, meg az anabolic wheyt meglátjuk melyiket találod olcsóbbnak...
2012. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!