Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó érzés kioktatni az...

Balazs00xx kérdése:

Miért jó érzés kioktatni az embert, mikor fogalmad sincs ki a másik fél?

Figyelt kérdés

Ha egy kevésbé értelmes kérdés-t tesz fel, és itt arról beszélek, hogy egyszerűbben lett megfogalmazva..

Már fogyatékosnak nézik az embert!

Ha valaki valamihez nem ért, akkor miért ne kérdezhetné meg?

ezért ez az oldal ... normális válaszba csak nem halnátok bele Barátaim..



Steroidok, táplálékkiegészítők, és minden más kérdésben

csak a vulgáris megfogalmazásokat,és a lekezelő magatartást vettem észre..



2012. jan. 11. 16:49
 1/9 dirtboy ***** válasza:
tudom kivagy,írtam neked pár perce olvasd el.
2012. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyfelől ez így önmagában téves, mert mindig vannak, akik kulturáltan válaszolnak, még ha nincsenek is túlsúlyban.


Másfelől speciálisan a szteroidok témájában talán jobb az olyan válasz, amit kifogásolsz. Sokszor az ilyen vulgáris válaszok mögött is jó szándék van. Egy egy olyan súlyos dolog, amiben a legtöbb esetben nem elég kulturáltan érveket felsorakoztatva győzködni a kérdezőt, hogy álljon el a tervétől, hanem nagyon is arra van szükség, hogy mint egy fogyatékost, a legdurvább hangnemben kritizálják, amiért egyáltalán felmerült benne a dolog. Azzal, akinek ilyesmi eszébe jut, gyakran muszáj így beszélni.

2012. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A sokadik idióta után már nehéz kedvesen maradni. Ez érvényes minden kategóriában. Az ezotéria rovatban is naponta felteszi valaki, hogy "2012ben tényleg világvége lesz?"

Ha olyat kérdez meg, ami nyilvánvaló, vagy már előtte megkérdezték, vagy simán megtalálható akárhol a neten, de arra sem vette a fáradságot és a gondolkodást, hogy utánanézzen, akkor ne csodálkozzon, ha lecseszik. Előbb gondolkodik, utána cselekszik. Ezt törvénybe kéne iktatni, vagy tanfolyamokat szervezni rá, mert elképesztő, mennyien nem művelik.


Tehát a helyes módszer, ha valaki valamit nem tud, de kíváncsi rá:

1) Gugli

2) Még több Gugli

3) Szakoldalakon való keresés, hátha azokat nem dobta ki a Gugli

4) Gyikhu, keresés

5) Gyikhu, kérdésfeltevés, apologizálva az első négy ponton, avagy "sehol nem találom, segítsetek".

2012. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 oyeacch ***** válasza:
Csak egyszerűbb ide bebaszni a kérdést, és várni a megváltást.
2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első sorban a Google szokott lenni amire sor kerül ha egy kérdés villan fel bennem:)

aztán gyakorikerdesek..


És megértem ,hogy zavaró ugyan azt a kérdést 32x olvasni..

de ettől még én is normális választ szoktam adni rá. vagy csak annyit írok hogy ott a "Google.. a barátod:)"

2012. jan. 11. 19:46
 6/9 oyeacch ***** válasza:
Csak elég baj, hogy az átlag népnek ennyi esze van, meg olyan a gondolkodásmódja, hogy a másiknak biztos több ideje meg kedve van hozzá, dolgozzon ő.
2012. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:23 leírta a lényeget, teljesen egyetértek vele.

Plusz még annyit hozzátennék, hogy ha nem találja interneten, akkor egy könyvtárban is utánanézhet, esetleg megszerezhetné egy szakértő telefonszámát, és felhívhatja. Nem csak interneten lehet tájékozódni.

Csak az a baj, hogy sok ember még annyira sem önálló, hogy utánanézzen annak, amit nem tud. Nem tudom hogy az ilyen emberek hogyan csináltak/csinálnak gyűjtést az iskolában.

2012. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz, ritka sok lusta és buta ember él a világon

Sajna..

dehát ahogy mondani szokták, hülyén is halnak meg " " már bocsánat a megfogalmazásért..

2012. jan. 11. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhány testépítőnek itt kisebbségi komplexusa van,ezért bizonyítani akarnak,hogy nem csak izmosak+nagy az egójuk,hanem mindemellett még okosak is.el kell nekik nézni,majd felnőnek.
2012. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!