Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás? (Kérdésed túl...

Kondizás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Kedd,Csütörtök edzésem van amelyen van erősítés is. Ez mellett lehetne kondizni úgy ,hogy ne lépjen fel a túl edzettség? Azt tudom ,hogy az izmok 48-72 óra alatt regenerálódnak ,de én szeretnék az edzések mellett kondizni is nyilván minden nap más más izomcsoport. Tehát hétfő-szerda-péntek-vasárnap(főleg has-kar izmok tehát hétfő-péntek has szerda-vasárnap kar) kondizás belefér? Vagy inkább csak szombat vasárnap? Tehát heti 1 vagy 2 kondizás az edzések mellett ez lenne a kérdésem. Ha érthetetlenül fogalmaztam bocsi, a válaszokat előre is köszönöm. F/16
2012. jan. 11. 18:11
 1/7 dirtboy ***** válasza:
nem érthetetlen a fogalmazás csak az érthetetlen hogy miért csak has meg kar kell.
2012. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem testépítő szeretnék lenni csak szeretnék egy sportos,férfiasabb kinézetet, a lábizmaim eléggé rendben vannak a mellizmaim szintén, természetesen később szeretnék majd edzeni minden izomcsoportra de most ezek vannak tervben.
2012. jan. 11. 18:21
 3/7 dirtboy ***** válasza:
100%

én meg most másztam le a falvédőről.

na mindegy leszarom azt csinálsz amit akarsz,hogy kérdésedre valamilyen szinten adjak választ is igen össze hozható a kedd,csütörtöki valamilyen edzésesedel a kondizás de heti 1kar kell csak nem kettő.

2012. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszodat! Akkor hasból azért mehet 2 nem? :D
2012. jan. 11. 18:48
 5/7 dirtboy ***** válasza:
mehet igen
2012. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem testépítő szeretnék"

jogos , vigyáz a sok edzéssel , nehogy az egyik reggel úgy ébredj hogy mr.olympia lettél

2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
haha :)
2012. jan. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!