Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Középiskolákban testnevelés...

Középiskolákban testnevelés órán milyen öltözetet várnak el lányoktól?

Figyelt kérdés

régen tornadressz volt.

egy ismerősöm kért hogy segítsek neki ebben de fogalmam sincs.


2012. jan. 11. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Póló nadrág sport cipő. Legalábbis nálunk nem igen foglalkoztak vele.
2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Tornadressz kb általános iskola 4.ik volt, utána is felkellett venni, de még rá biciklisnaci+fehérpóló

Középiskolában nálunk nem foglalkoznak vele. annyi a lényeg h vmi laza póló és nadrág legyen a cipő pedig teremcipő v tornacipő.

2012. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zenevilag válasza:
igazat mondok az ellőttem szoloknak .
2012. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan gimi ahol még kérik a tornadresszt ha jól tudom régen lány gimi volt és ezért elméletileg. A lényeg hogy a legtöbb gimibe fehér póló + sötét nadrág meg egy tornacipő vagy teremcipő szükséges. Tornadresszt tudtommal 2002 ig kérték a gimibe mert én 2004 ben végeztem 99 be mentem oda és 9-10. osztályban csak abban tesizhettünk :S
2012. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

nem szoktak rövidnadrágot venni fel v kérni h azt vegyék fel?

2012. jan. 15. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen mindegy miben tesiztek csak váltó ruha legyen, és kényelmes. Tehát ne farmerba tornázzatok. Elméletileg van még 1-2 gimi ahol kérik lányoktól a tornadresszt és van 1-2 olyan tanár is akik nagyon szigorúan kérik és még egy pólót sem vehetnek rá hanem a 16-18 éves lányok is egy szál dresszben fussanak a terembe vagy jó idő esetén kint az utcán vagy a suli udvaron. Régen ez elfogadott volt még a régi rendszerben de ma már nem. Ez nem nálam van hanem egy ismerősömnél, ha jól tudom a Leöveybe jár a fővárosba.
2012. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én teljesen normális gimibe járok és nálunk már annak is örülnek ha van váltóruha tesire...:D Tök mindegy, hogy az egy farmernadrág vagy egy sztreccsgatya, az a lényeg, hogy legyen valami...:D
2012. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iskolapóló + tetszőleges nadrág, de nem farmer. Bármi csak ne utcai cucc legyen.
2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!