Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam feltornázni...

Hogy tudnám magam feltornázni a többiekhez, aztán formában tartani magam?

Figyelt kérdés
Az van, hogy idén leszek 13 éves. Egy 34-fős osztályba járok, nem sportolok semmit, így elég nehezen mennek a tesi órák, hamar kifáradok. Mit tudtok ajánlani, mit csináljak? Mert valahogy nem tudom rá venni magam hogy itthon gimnasztikázzak vagy valami. Tudtok esetleg motivációt, vagy valami tanácsot?
2012. jan. 4. 21:33
 1/4 dirtboy ***** válasza:
töltsd le a fegyencedzés című könyvet,mire végig olvasod már lesz kedved edzeni,ha mégsem akkor tévedtem.
2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 13 évesen is nehezen megy a mozgás, mi lesz veled 63 évesen. Ha ezen elég sokat gondolkozol, remélhetőleg be fogod látni, hogy érdemes foglalkozni a testeddel. Talán meg is szereted a mozgást.
2012. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

végül mit csináltál?

de amúgy szerintem eleinte menj el minden nap legalább 2-3 órára sétálni egy nagyot,vagy akár futhatsz is,attól fogysz is,erősödsz :)

vagy esetleg megkérheted a szüleidet,hogyha van valami sport szakkör délutánonként a sulidban,irassanak be,vagy ha nem is a sulidban,csak valahová,pl fitnesz

2012. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon döntöttem. Hát gondoltam a táncra, csak az fent van Deákváron, és anyukám azt mondja nem gyalogol fel velem hetente kétszer =/
2012. jan. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!