Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zumbán bonyolult koreográfia...

A zumbán bonyolult koreográfia van? Könnyen bele lehet jönni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

arra van kitalálva, hogy minél több embert elcsábítsanak vele, hogy ezt gyakorolják (erre adják a pénzüket mert milyen szuper ez). szerinted, mennyire lehet bonyolult?

jellemzően nem, nem az.

2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A zumba arról szól, hogy idősödő nők/anyukák fiatalnak és szexisnek érzik magukat miközben ugrálnak.
2012. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem voltam még zumbán. Én 21 vagyok és a mozgás mindenkinek nagyon fontos, az hogy egy jó helyen jó zenével közösségben eljár az ember az alakja megőrzése és egészsége szempontjából, az nagyon jó dolog és kell is.

Első válaszolónak, attól, hogy a zumba oktató jól jár attól még azok az emberek akik eljárnak ők is jól járhatnak! Egy cigiárus is jól jár csak a vásárló nem

2012. jan. 12. 18:24
 4/17 anonim válasza:

"A zumba arról szól, hogy idősödő nők/anyukák fiatalnak és szexisnek érzik magukat miközben ugrálnak."

Ezen jót nevettem. Én rendszeresen járok zumbára, 25 éves vagyok, és rengeteg velem egykorú, és még fiatalabb van ott. Persze van 1-2 idősebb ember is, de ezzel semmi gond nincs, ők is ugyanúgy sportolhatnak bármit, amit szeretnének.

És h. a kérdezőnek is válaszoljak. Szerintem nem olyan bonyolult a koreográfia, persze első alkalommal annak tűnik, de pár alkalom után belejön az ember. Én is azért kezdtem el zumbára járni, mert szerettem volna vmit sportolni (ülő munkát végzek), és itt jó a zene, táncolni is szeretek, a zumba meg ugye a tánc és az aerobic keveréke. Na meg a hangulat is nagyon jó, tényleg. Szerintem érdemes kipróbálnod. :)

2012. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És örülök, hogy egy a véleményünk az első két kommentre...

nem tudom honnan ilyen fene okosak

2012. jan. 20. 13:02
 6/17 anonim válasza:
:) Hát igen, szerintem ki sem próbálták. De engem nem zavar az sem, h. idősebbek vannak, az meg h. ebből a tanárnak/fitneszteremnek lesz pénze, az meg egyértelmű. De ez minden ilyen jellegű sportnál így van.
2012. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Egyébként merre laksz? Csak azért kérdezem, mert én Győrben, és ha ott laknál, tudnék ajánlani konkrét helyet, ahol van zumba, én is oda járok.
2012. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

hát, elképzelhető hogy onnan vagyunk ilyen fene okosak, hogy van esetleg némi fogalmunk arról hogy az ember a szabad idejét nem csak értelmetlen ugrabugrára fordíthatja, hanem valamivel nagyobb energiabefektetéssel akár harcművészetet is tanulhat. ami fejlesztő jellegű. meg normális mozgás, mert a testnek normális mozgásra van szüksége.

a laza ugrabugra mint írtuk, időseknek való, egy fiatal ember sokkal nagyobb terhelést kéne adjon magának. ennyi lenne a probléma.

2012. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél! Szíved joga, hogy a harcművészet érdekel, de egy fiatal lány szívesebben táncol, és ha kipróbálnád meglátnád, hogy nem csak ugra-bugra, én keményen elfáradtam pedig nem vagyok rossz kondiban. Én nem szólom meg, hogy más harcolni jár el dobja ki a pénzét és így tovább akkor engem se szóljanak meg, mert itthon magamba nem szeretek tornázni és futni sem így egy jó helyre társaságba nagyon szívesen eljárok, hogy megőrizzem az egészségem! Ha te ezt a hobbit/időtöltést szólod meg akkor nincs mit tovább hozzá fűznöm
2012. jan. 20. 22:24
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

nem igazán látom miért is tudnál leszólni valamit, aki a képességeit fejleszti, tökéletességre törekszik, gyakorol hogy szembe szálljon bárkivel ha ez szükséges lesz a szerettei védelmében. és közben valóban keményen és sokszor igen megterhelően edz.

ellenben a fura tánccal, amit már láttam milyen kemény. mint írtam, egy fiatalnak sokkal nagyobb terhelésre is szüksége lenne.

2012. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!