Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a salsa aerobic? Ha...

Milyen a salsa aerobic? Ha először megy valaki, könnyen bekapcsolódik, vagy bonyolult a koreográfia?

Figyelt kérdés
Esetleg a budapesti Mom Wellnessben járt valaki, aki próbálta? Azért érdekel, mert már jöttem ki pl. step aerobicról, mert nem bírtam követni...:-(
2008. aug. 24. 16:17
 1/2 anonim válasza:

Én 2 óratartóhoz is jártam, egyszerűen fantasztikus!MIndketten latin származásúak, ez nem hátrány. Legelső alkalommal én is féltem, persze, hogy nem voltam olyan ügyes, mint akik régebb óta jártak, de ez már a 3. órán meg se jelent, és addig is teljesen jól éreztem magam. Egyáltalán nem volt kínos, ciki, nem ment el a kedvem. Magával ragad a zene, a hangulat, az óraadó hihetetlen energiája. Heidy, aki a MOM-ban tart órákat, egyszerűen szenzációs! Itt egy videó ízelítőnek: http://www.youtube.com/watch?v=QyGE5qJBUcY

Mint látható, azért nem ördöngösség, és csak egyre jobban megy majd!! :-) Bárcsak a XVIII. ker-ben is lenne ismét hasonló!!

2009. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. jan. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!