Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti 5X járok le kondizni...

Ha heti 5X járok le kondizni keményen másfél órát 1-2 hónap múlva lesz látszata?

Figyelt kérdés

Érdekelne mert szakítottam a barátnőmmel és megbeszéltük,hogy adjunk magunknak időt míg elfelejtjük egymást,addig ne találkozzunk és utána meglepinek akarom magam mutatni új külsővel :)

Vékony szálkás testalkatom van,de a hátam hamar szélesedik ha eddzek.


2012. jan. 11. 23:56
 1/6 anonim válasza:

heti 5 edzést felejtsd el:) pláne az elején

menny el 3szor egy héten, tanuld meg h h kell a gyakorlatokat csinálni. nézz valami edzésprogramot és legfőképpen étrendet (kaja nélkül semmit nem ér az egész)

először még minden izomcsoportra csinálj gyakorlatot, aztán lehet szétbontani őket.

ha normálisan csinálod akkor látszani fog, persze ezt ne úgy képzeld h tele leszel duzzadó izmokkal, annyi az egész h észre lehet majd venni h nőttél, lesz egy kis vállad/hátad/karod

2012. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy gyorsan szélesedik a hátad? 1-2 hónap alatt ne várj csodát. Előző leírt mindent végülis.
2012. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt isten leszel, ez már csak így megy. ha nyomnád egy fél évig, ki tudja, talán még versenyezni is mehetnél. végül is komoly motivációd van, tehetséged, és jól felkészült vagy a témában, én látok rá esélyt!
2012. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell gúnyolódni ,természetesen tisztában vagyok azzal,hogy az igazán jó munkához idő kell,tudom,hogy nem leszek egy állat hónapokon belül ,ahhoz kell másfél-2 év kemény munka,de én arra voltam kiváncsi hogy ha sokat kondizok és valaki nem lát akkor észreveszi -e 2-3 hónap múlva a különbséget ? :)
2012. jan. 12. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
ha figyelmes, és főleg ha ismeri a tested, észreveszi.
2012. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ismeri mint a rossz pénzt :))

Vékonyka vagyok de sportos :)

2012. jan. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!