Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészeti sport a...

Melyik harcművészeti sport a legjobb alakformáló? 15/L

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom, hogy kipróbáljak valamilyen harcművészetet, de nem tudok választani. Amellett, hogy nagyon hasznosnak tartom, szeretnék, ha jól fitten is tartana. Főleg olyat keresek, ahol sokat használják a lábukat, sokat rúgnak.

Előre is köszi a segítségeteket:)


2012. jan. 13. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár nem rúgnak benne, de a dobásokhoz nagyon erős lábmunka kell, én a judo-t nagyon tudom ajánlani. Ahány judo-s lányt ismerek, mindnek nagyon jó alakja van.
2012. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pesten Savate!

máshol Thai box, Kick box.

ezek küzdősportok, csak neked. harcművészet ilyen kritériumok mellett nem biztos hogy tetszene, meg amúgy is az edzések 70-80%-a lófa.sz nem harcművészet, ha nem nézzük a Jujutsut (ezek jók szinte mindenhol) akkor az arány olyan 90% sz.ar edzés, 10% esetleg tényleg jó, megtanít hatékonyan harcolni, "önvédekezni".

2012. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor azt is szempontként kellene nézni,hogy legyenek lány edzőtársaid.

savate-on nincsenek lányok,sőt a legfiatalabb srác is kb 25 éves.

kick boxra menj.

ott vannak lányok és valószínűleg korban,súlyban is jobban illenek hozzád.

a kick boxban sokat rúgnak,jó erőnlétet ad és megtanít valamilyen szinten bunyózni is,bár ez elsősorban úgyis tőled és a hozzáállásodtól függ.

2012. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kick Boxra ne menj,1 határ szar az egész.Ha kick Boxolni akarsz,akk menj Kyokushin Karatéra,úgyis abból fejlesztették ki.Am me menj Tae Kwon Do-ra.Oda sok lány jár,konkrétan csak rúgnak,és jó az alakjuk.Vagyis nekem volt Tae Kwon Do-s barátnőm,és neki jó alakja volt (pontosabban még mindig jó az alakja,mert Tae Kwon Do-zik).
2012. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt adom karatés csajokra is!
2012. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
További gyöngyszem: Capoeira. Az alakformáló hatásával szerintem senki sem vitatkozna.
2012. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban.
2012. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
közeli tapasztalat vagy csak távoli észrevétel? ;)
2012. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Is-is, Aczél. :)
2012. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hűhaaa.. szóval egyszerre ketten voltak.. :D
2012. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!