Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne értelme táplálékkiegészí...

Lenne értelme táplálékkiegészítőket használnom, és ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Üdv! Két hónapja járok edzeni napi szinten. Első hónapban csak minden nap cardioztam, de egy hónapja erősíteni is szoktam 2 naponta. A második hónapban egy zsírégetőt szedtem, illetve edzések előtt L-carnitin pezsgőtablett ittam. 98 kgról kezdtem most 90 körül vagyok. Milyen táplálékkiegészítőt lenne érdemes szedni? Lehetőleg egy hónapra nem szeretnék 15-20 ezer forintokat rááldozni.
2012. jan. 15. 12:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:

és továbbra is szálkásítasz majd?

protein és vitamin minden képen hasznosak.

2012. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a célod? További fogyás? Edzés utánra kellene valami tejsavó protein + egy multivitamin.
2012. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A célom az lenne, hogy kb tovább 6-7 kilótól legalább még megszabaduljak, meg közben formáljam magamat; de nem nagy izmokat szeretnék, csak úgy mértékkel. De tovább legalább 5 kilótól meg akarok még szabadulni, de az optimális olyan 80 kiló lenne nekem szerintem. Ugyan úgy terveztem, hogy minden nap cardio, minden második nap erősítek, hogy amikor lefogyok akkor ne pálcika legyek, hanem valami formám is legyen.
2012. jan. 15. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szálkásítás közben nem fogsz tudni izmot növelni, az egy külön folyamat és ahhoz pedig tömegnövelő étrend kell. Egy időben nem megy.
2012. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!