Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Zöllei...

Mi a véleményetek Zöllei Zoltán közelharc-kézitusa oktatóról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Honvédség kiképzőtisztje is és emellett oktat. Van valakinek vele személyes tapasztalata?
2012. jan. 15. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

másodkézből származó (így már nem személyes) tapasztalatom van.

ha tudsz tanulni tőle, CSINÁLD!!

2012. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer edzettem vele. Uhh. Tud a csávó, jól földhöz vágott, holott jujitsu-s létemre már nem volt idegen az a mozgáskultúra. Ha önvédelem, akkor ő a te embered!

Ha lenne rá pénzem, én mindenképpen odajárnék, de így sajnos nem tudnám fedezni. No nem azért, mert ő irreálisan drága, hanem mert én vagyok csóró :D

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leírnád mennyi az az annyi?
2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én is kíváncsi lennék?
2012. jan. 15. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
6000 (hatezer) ft/hónap. (Relatíve nem nagy összeg, egy aikido klubban is kértek tőlem ennyit, ahol az edző rám szólt, hogy a dobásommal megölném a támadómat, és hogy az nem helyes, mert az aikido a szeretettről szól.) Ezen felül szintén 6000 ft az éves szövetségi díj, ezt évenként kell befizetni, így a szövetég hivatalos tagja lehetsz (kedvezmények a különböző szemináriumokon, edzőtáborok stb.) Sajnos nem tehetem meg, hogy járjak oda, mert nagy családban élek, és így is én járok egyedül edzésre. Mondjuk én szerencsés vagyok, mert nálunk a ju jitsu edzés havonta 2000 (kettőezer) ft, így igazából csak a bérlet az, ami húzós...
2012. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hmm.. azért ez korrekt ár.

ahhoz képest, hogy egy kravmaga vagy wing TSun edzésért is elkérnek még többet is (8 rugó körül). vagy bármelyik kamukarate megvan ennyi, így nagyon is baráti ár.

2012. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Basszus...

Ez nagyon fasza ár. Krav-magáért 8-at kértek -s csak simogattuk egymást...

2012. jan. 16. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
küldtem is egy haveromat Zölleihez. majd ha kezd, jól leinformálom. nem hogy milyen az edzés, mert az biztos hogy színvonalas, hanem a ge.ci jujutsus trükköket amiket tanul :D
2012. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!