Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj ha egy lánynak van egy...

Az baj ha egy lánynak van egy kis karizma?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy nagy kigyúrt állat . :) Hanem,hogy nem esetlen és gynge, hanem pl felhúzásokat könnyebben megcsinálja stb..
2012. jan. 15. 12:43
 1/8 dirtboy ***** válasza:
de hogy baj
2012. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál? Ő még okés, mikor nincs nagyon leszálkásítva.

[link]

2012. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Montez, nem jó a link!


Kérdező, én nem értek egyet dirtboyyal. már nem is azért, de ez elég nagy BAJ. de késsel bármit meg lehet oldani, ezt is.

továbbá [link]

2012. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nekrofilok igen morcosak szoktak lenni, nem szeretik a mozgásképes célpontot.
2012. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kajamajdnemamonitorraröhög*
2012. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jamie Eason-t akartam linkelni, de nem jött össze. :)
2012. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem, hogyha bárki összepárosítja a lány és az izom szavakat, abból csak és kizárólag kigyúrtállatra lehet gondolni...


Kérdező, pont azt kérdezted, hogy ha egy KIS karizma van, a kigyúrtállatnak meg NAGY karizma van! Ha a kérdésben KIS van, akkor az értelmes ember nem NAGY-ot olvas. Érthető? Bár sajna sok az idióta, aki ugye ebből is a kigyúrtállatra asszociál... avagy egy lány vagy kövér, vagy sovány, vagy kigyúrtállat, köztes nincs...


Amúgy meg nem, nem baj, még jó is. Lesz, akinek nem tetszik, de olyan nincs, hogy mindenkinek bejöjj. (Amúgy ha azt mondjuk baj, akkor levágod, vagy mi?)

2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én megírtam a kést! már mikor ajánlottam..
2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!