Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x edzek- 2 konditerem 1...

Heti 3x edzek- 2 konditerem 1 itthon- Bemelegítésnek kardio gépek 20 percig, utána súlyzós edzés mindig más izomcsoportra. Szeretnék tanácsokat kérni, hogyan végezzem? 25L

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy milyen ismétlés hány kilóval (elég gyenge vagyok)összesen meddig tartson az edzés. Étkezésben úgy tudom nem nagyon szabad diétázni mert lemegy a cici.Várom a tanácsokat.
2012. jan. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a célod? Ha izmosodás, formálódás, akkor kell egy tömegnövelő étrend, a súlyból pedig olyat válassz, amivel meg tudsz csinálni a gyakorlatokból nehezen, de szabályosan 3-4x 8-10-et, vagyis érezd hogy megdolgoztad az adott izmot. 2-3-4 kiló körül tippelnék kezdésnek, próbáld ki. Egy edzés 1 - másfél óra szokott lenni, de először olvass alapokat: [link]


Ja, az meg emberfüggő, hogy honnan megy le először a zsír.

2012. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
175/68 vagyok és főleg a hasamra korlátozódik a zsír. Tudom hogy nincs helyi fogyás de úgy gondolom nem pont a fogyás inkább az alakformálás lenne a cél
2012. jan. 15. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát alakformálás így önmagában nem létezik, attól leszel formásabb, hogy vagy leadod a zsírt, vagy izmot szedsz fel. Fogyáshoz szálkásító étrend, kardió és saját súlyos/súlyzós edzés, izmosodáshoz tömegnövelő étrend és súlyzós edzés.
2012. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!