Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjék. Szerintetek számotte...

Fehérjék. Szerintetek számottevő a különbség testépítők? (több lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek számottevő a különbség a szója illetve a tejsavó fehérje között ? Pl. a power protein nagy rész szója, ez mennyire gáz ?
2012. jan. 15. 16:30
 1/10 dirtboy ***** válasza:
eléggé gáz,sokkal sz arabb a szója
2012. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mind1 ha nem is veszek a kaja jobb oszt kész mert nincs lé tejsavóra.
2012. jan. 15. 17:22
 3/10 A kérdező kommentje:
de köszönöm a választ
2012. jan. 15. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Napközben elmegy, edzés utánra inkább tejsavó kéne, de gyanítom, hogy hobbiszinten ennek sincs túl sok jelentősége.
2012. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szója nem a legjobb,de több mint a semmi! Ráadásul a powerben nem csak szója van. Mindezek mellett hobbi szinten nem egy nagy tragédia ha nem tejsavót használsz.
2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

a szója szarabb mint a tejsavó de egy kevert protein edzés után jobb minta szilád kaja,úgy hogy nyugodtan fektess be kevertbe hogy legalább edzés utánra legyen proteined.

ehhez rakhatod a dextrózt aztán megiszod és jó is,utána 50perc vagy 1 óra és jöhet a szilád kaja.

2012. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

ma 17:46

de van jelentősége.

2012. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dirtboy: Az emberek 80%-ának rendes étrendje sincsen, majd pont az fogja visszafogni őt a fejlődésben, hogy Power Proteint iszik, nem pedig Carnivort...

Komolyabb szinten számíthat, de ilyen "kocaedző" szinten aligha.

2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

én most elvonatkoztattam attól hogy menyire van rendben a kaja,és úgy gondoltam hogy a kaja rendben van.

az hogy a kaja okés az még mindig kezdő szint,de ha így állunk hozzá hogy a kezdőknek általában minden rossz akkor lényegében mindenből a leggagyibbat kéne enniük csak azért mert kezdők,amatőrök?

hát nem,én nem gondolom így.

valahogy el kell jutni a komoly fizikumhoz nem kell leszarni a jó protein azért mert kezdő valaki és be érni a szarral.

2012. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na hát ismételten köszönöm a vegyes (érzelmű) válaszokat. Kezdőnek kezdő vagyok végülis 2 év szinte semmi ebben a sportban főleg az én kihagyásaimmal akár hobbinak is nevezhetjük. A kaja amúgy rendben van, és azt a következtetést vontam le hogy ink tejsavót nyomok ahogy elnézem más szerint is jobb ha lúd legyen kövér....
2012. jan. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!