Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásban tapasztaltak?

Futásban tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Fogynom nem kell, erősödnöm nem ártana. Mivel azonban sosem futottam rendszeresen, jó lenne, ha az, aki igen, mondana tanácsokat. Bármilyet.
2012. jan. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj el futni.

most erre mégis milyen értelmes választ vártál?

2012. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy valaki, aki értelmes választ is tud adni, és nem kötözködni jár ide, esetleg ír helyes légzéstechnikáról, bemelegítésről, nyújtásról, arról, hogy milyen időközönként kell a mennyiséget emelni, ilyenek.

Látom, tévedtem. :(

2012. jan. 15. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha beírod a googleba hogy "kezdő futó edzésterv" akkor nagyon sok fajtát találsz, válassz azok közül.


Először is vegyél egy futócipőt, elsősorban elég az olcsóbbik, majd ha belejöttél és már nem elég, mivel többet futsz akkor érdemesebb szerintem a drágábbikat.

Légzésről annyit, hogy mindig orron be - szájon ki. A bemelegítésről is találsz leírásokat, példákat azt így írásban elég nehéz leírni.


A lényeg, hogy nagyon sokat meg lehet tudni különböző cikkekből, szóval hajrá. :)

2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na így már több értelme van a kérdésnek.

szóval bemelegíteni én nem szoktam lassú kocogásban indulsz aztán jó lesz. (mondjuk én 22 éves vagyok és világéletemben sportoltam, nem tudom lehet neked kéne esetleg valami térdkörzés)

légzés elvileg tényleg orron be szájon ki de majd kialakul valahogy, én sem vagyok benne biztos h így csinálom.

nyújtani persze a végén kell de lehet hogy jobb ha megvárod vele a melegebb időt h meg tudj állni nyújtani és ne fázz meg. adagokat meg növeld ha úgy érzed.

2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja első voltam
2012. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!