Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok. Szeretnék...

17 éves lány vagyok. Szeretnék valamit sportolni. Röpiztem pár évig, de meguntam. Valami olyan sportot szeretnék, amit nem lehet megunni egy könnyen, és még ennyi idősen is ellehet kezdeni. ötletek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
te milyen ennyi idősenről beszélsz még büntethető se vagy azt kezdhetsz el amit akarsz a megunhatlant meg nem mi döntjük el mi neked ,de általában az a nem annyira megunhatatlan amiben jó vagy és azt mi megintcsak nem tudjuk mi .
2012. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küzdősportok,harcművészetek.Itt mindig tanulsz vmi újat,soha nem unod meg,vagyis én ígz vagyok vele.

Full Contact,14 éves korától büntethető.

2012. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de akkor még nem a nagy börbibe megy nem ? Vagy változott azóta a büntetési rendszer ?
2012. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem,sztem javítóba vagy kiskorúak börtönébe.De a normális törvények vonatkoznak rájuk is,de egy 15 évest nem zárhatnak össze egy negyvenes pedofillal.
2012. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nyugodtan:P
2012. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hááth,az attól függ,h azért csukták-e le,mert petárdázott szilveszterkor,vagy mert megölte az apját.
2012. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt h ennyi idősen ellehet kezdeni arra értettem, hogy csapatsportokat például nem igen lehet, mert az már összeszokott csapat, és ezek már gyakorlott csapatok. nem kezdhetek el most már kézilabdázni, mert hova az életbe vennének be egy csapatba, ha életemben nem kézilabdáztam. nem tudom mért kell direkt félreértelmezni és belekötni...
2012. jan. 18. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
17 évesen nyugodtan el lehet kezdeni csapat sportot is nem direkt félre értelmezem te hiszed az hogy túl öreg vagy .A profik se 17 évesen 17 éve ismerik a csapat társukat most banyek focistákból is VB szintűek ide oda jár csapatba és azok nem 17 évesek nem ennyi idő kell az egymáshoz szokáshoz .Szóvel ez ilyen értelemben hülyeség inkább egy kis kitartást kéne belenyomnia sportba nem azt várni ,hogy megtalálod az igazit nem mindíg azért megy sportolni az ember van hogy azért hogy fent tartsat a edzetségét ,és majd egy idő után megint megjön a kedve . Meg most azt ne mond ,hogy hírtelen 17 évesen megjött a kedved ahhoz , hogy VB Number One kb ahhoz kell nagyon hamar elkezdeni edzeni és komolyan ,hogy tényleg nagyon kemény legyél most egy átlag versenyre nem feltétlenül muszáj belehet hozni ha még olyat is kapsz csak kell természetsen neked is felkészülés ,de hát ez szerintem elég egyértelmű ,hogy minimum 1 évet bele kell ölni komolyan ha valamit jól akarsz csinálni és még akkor kezdesz csak el fejlődni valójában , ezt az időt rá kell szánni bármit akarsz .
2012. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék versenyszerűen sportolni. Nem szeretném, hogy ez olyan kötelességgel járjon, hogy nem lehet kihagyni edzést, ha nem engedi az időm, hogy elmenjek, csak szeretnék valami hobbit.
2012. jan. 25. 21:44
 10/10 anonim válasza:
én a táncot ajánlom. azt nem lehet megunni, ha olyan fajtát táncolsz ami a kedvenc zenéidre vannak akkor az még jobb!
2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!