Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késleltetett halálos ütés?!

Késleltetett halálos ütés?!

Figyelt kérdés
Létezik ilyen vagy csak a nagy kung-fu misztikumban?
2012. jan. 17. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Ilyen nincs... max ha az ellenfélnek komoly baja van pl. a szívével... na akkor a bal oldalra mért erős támadás és jó eséllyel meg is hal...
2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Létezik. Komolyan. De ezt hidd el, hogy egy nyugati kung fu klubban sem fogod megtanulni. Még keleten is nagyon kevesen ismerik a technikát, féltve őrzött titok, amit az azt ismerő mester sem biztos, hogy megtanít a tanítványának. Másfelől, a nyugati orvostudomány sem magyarázná meg a hatását egykönnyen.
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
oké én elhiszem ha mondod de te honnan tudod?
2012. jan. 17. 20:03
 4/26 anonim válasza:
100%
Hm első válaszoló vagyok, jogos amit írt az utánam lévő, keleten egészen biztos ismerhetnek ilyet... de valóban nagyon kevésnek lehet ez a tudás a birtokában, ráadásul ha valaki megakarja szerezni, főleg úgy hogy máshonnan megy oda... az egész életét rákéne áldoznia...
2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerinted is van ilyen? O.o
2012. jan. 17. 20:07
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Megütlek és 60 év múlva halott vagy. Elég késleltetett?
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

hererák létezik? O_o

miért kérdezünk evidenciákat?

[link]

képzetlen ember is képes késleltetett halálos ütésre, tehát bebizonyosodott, hogy van. aki pedig harcművészettel foglalkozik, nem is igen csodálkozik ilyeneken.. biztos vannak nagyon "titkos" trükkök és technikák, de egy sima halált okozó ütéshez nem kell túl sok minden. nyilván sok év gyakorlat szükséges lehet, hogy harc hevében is működjön.. hiszen bizonyos helyekre bizonyos erőkkel hatni kell, hogy megfelelő sérülés jöjjön létre.

2012. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

mese, egy kínai író találta ki.

de olyan ütést már láttam, amihez nem kell nagy erőt kifejteni, és azonnal elájul a "páciens".

2012. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

igazad van Aczél jó a példa...


viszont én olyanra gondoltam amit ma olvastam hogy számít hogy mikor, milyen felülettel milyen erővel ütöd meg.

2012. jan. 17. 20:23
 10/26 A kérdező kommentje:
és ha azt mondaná nektek egy kung fu mester hogy ha nem hiszitek el akkor megüt és közli hogy egy hét múlva meghaltok. engednétek hogy megüssön?
2012. jan. 17. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!