Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajanlanatok valami edzestervet...

Ajanlanatok valami edzestervet, hogy izmosodjak?

Figyelt kérdés

Szoval olyasmi kellene , hogy izmosodjak!Miket csinaljak?

Elore is koszonom!


15/F


2012. jan. 17. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szerintem a legjobb a Weider-féle edz.terv, a lényege ennyi: a gyakorlatok közt ne pihenj vagy keveset, és mindig más izmokra eddz és teljesen fáraszd ki az izmokat, pl. edzesz bicepszre, aztán mellizomra, lábra, stb. és amikor a kör végére érsz újra bicepszre és már visszatért az energia ezért nem fáradsz el teljesen és folyamatosan folytathatod.

Az edzéskört én magam találtam ki, szerintem így a legjobb és a mindig a kedvenc gyakorlataid csináld, és akkor nem fogod megunni, de ha megunod az edzéskört akkor használj újat. De van sok edzésterv/amit általában személyi edzők találtak ki, A GOOGLE A BARÁTOD, itt van pár jó cucc: [link]

ÉS A legfontosabb: edzés előtt MINDIG melegíts be mert hidd el, nagyon könnyen meg lehet sérülni. és nagyon szar dolog :D

2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Attila01234 válasza:

body.builder.hu/edzesek_index.htm4


itt választhatsz van mindenféle otthon is elvégezhető meg konditermes is

2012. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!