Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olcsó tömegnöv...

Tudtok ajánlani olcsó tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagilag nem állok túl jól, viszont nagyon szeretek kondizni, de muszáj szednem tömegnövelőt, mivel eddig is csak evvel tudtam látható eredményt elérni, viszont mivel leépítés volt a munkahelyemen, nem tudom megvenni az eddigi drága tömegnövelőket. Hogyan tudnám ezeket (mass, jumbo) kiváltani? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 18. 22:24
 1/10 Bike712 ***** válasza:
Pedig a jumbo lett volna az egyik válaszom.Szerintem megéri a pénzét .De ha mégsem tudsz ennyi pénzt rászánni akkor szerintem valami olcsó fehérje+dextróz(szőlőcukor) edzés után.)Fehérje 0,5g/tskg,dextróz 1g/tskg kg),és persze a rendes kaja napi 5-6 étkezés elengedhetetlen.Szerintem kezd el olvasgatni a www.body.builder.hu-t és a shop.builder facebookos oldalát,sok okosságot találhatsz ott ezzel kapcsolatban!
2012. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A mindenható válasza:

Hiába ajánlunk neked olcsó tömegnövelőt, az nem helyetesíti az egész kajádat! Tolj reggel zabpelyhet, nappal rizst, húst

estére meg egy kis túrót! Persze csak akkor ha tudsz rászánni! Én a power proteint ajánlanám, 4 kg-os és csak 10000 ft! 2-3 hónapig elég!

2012. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kajám rendben van, számolom is az értékeket, de kéne egy kis plusz, már olvastam szőlőcukorról, tejsavóról, fehérjeporról, nem tudom, melyik lenne jó, hogy kéne kombinálni.
2012. jan. 18. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
fehér kenyér
2012. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő is lényegében csak fehérje+szénhidrát. Vegyél olcsó proteint (WPC 80 vagy Power Protein), és a turmixba tegyél szőlőcukrot és maltodextrint. Az eredmény egy jó sűrű, egészen tűrhető ízű lötyi, ami remek tömegnövelő. Ha szedsz kreatin-monohidrátot, ebbe is beleteheted.
2012. jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:
A fehérje+szőlőcukros megoldást viszont próbáld meg csak az edzés utáni időpontra korlátozni. Egyszerű cukrokat nem ajánlatos napközben fogyasztani, túl nagy inzulinreakciót váltanak ki.
2012. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A WPC 80 nem igazán megbízható: [link]
2012. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nincs vele tapasztalatom, és nem is élek fehérjeporral, de én a shop.builder-ben sem bízom igazán. Túl sok a propaganda ott.
2012. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez jó lenne?: olcsó fehérje(kb.3000 ft), melléje szőlőcukor, esetleg kreatin, plusz sok szénhidrátot ennék: pl: rizs
2012. jan. 19. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, simán jó. A drága cuccok sem tudnak sokkal többet.
2012. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!