Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem tömegnövelőt szerintete...

Vettem tömegnövelőt szerintetek jót választottam?

Figyelt kérdés

Heti 4et járok edzeni Brazil Jiu Jitsu a többi napon kondiba járok... nem tom hogy így ér-e valamit pihenő nap nélkül :/ nem akarok abba hagyni egyiket se a kondit most kezdtem...

szerintetek?

[link]


2012. jan. 18. 17:12
 1/8 dirtboy ***** válasza:

hát figyelj vettél 7600ft ért 580g tejsavó izolátum és kazein keveréket.

meg 1kiló maltodextrint ami 990 ba kerül.

szerinted megérte az árát?


étrend nélkül pedig nem is viszed majd semmire vele,főleg hogy az egész 1,7kiló,az semmi.

2012. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minőségre jó. Viszont elég drága, így ennyiért.


másrészt meg, a bjj 100x többet ér a gyúrásnál...

2012. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én nem tudom ezért kérdezem a csávó akitől vettem aztmondta hogy tömegnövelésre ez jó.de ha tudsz vmi jót akkor belinkelhetnéd majd a következő az lesz...


tudom hogy többet ér mint a kondi szerintem is , de megálltam a fejlődésbe már nem izmosodok tőle ,nem is erőből edzek próbálom teknikákból ezért nem is fáradok el igazán


pihenő nap nélkül ér valamit a kondi?

2012. jan. 18. 18:56
 4/8 dirtboy ***** válasza:

nem tudom milyen a Brazil Jiu Jitsu de pihenő nap az kéne.


az étrended határozza meg hogy milyen tápkiegek kell.

olyat nézz ami a legjobban kiegészíti az étrendbeli hiányosságaidat.

ha sok ch hiányzik akkor ne agyon cukrozott tömegnövelőt vegyél mert az csak edzés után jó.

továbbá az protein és ch arányt is figyelembe kell venni és persze az árát.

mivel nem tudom mi és mennyi hiányzik ezért ajánlani sem tudok.


ezt olvasd el ha még eddig nem tetted meg: [link]

2012. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 18. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó ez tömegnövelésre. Csak ugye 11 adag, ha heti 4 BJJ +3 kondi edzésed van, akkor másfél hétig elég, mert én BJJ után is innék egy adagot.


A pihenőnap hiánya hosszú távon megbosszulhatja magát. heti egy pihenőnapot tarts. sokmindentől függ ez, ha fiatal vagy, akkor simán bírhatod, de akkoris inkább egy nap edzenék 2x, hogy legyen olyan nap is, amikor nem csinálok semmit. szerintem ez működőképesebb. pl reggel kondi, este bjj.

2012. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 nap kettő nem fog működni suliba járok és nem is odavalósi vagyok ,haza kell mennem edzésre ami csak hétköznaponként van hétfő kivételével a kondiba meg 35km megyek busszal ahol a sulim van.De igazából én szálkásítani meg izmosodni szeretnék egyben akkor ez a fehérje nem is arra való igaz?
2012. jan. 18. 21:05
 8/8 dirtboy ***** válasza:

szálkásítani és izomtömeget növelni egy időben nem lehet.

a tömegnövelő és a fehérje készítmények nem ugyan azok.

tömegnövelőt nem szokás inni ha valaki szálkásító diétán van.

2012. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!