Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzes! Fajnak az...

Fegyencedzes! Fajnak az izmaim izuleteim nem izomlazam van hanem szoszerint fajnak, ez mitol van? ( ezt piheno napon jon elo) de amikor ujra neki kellene kezdeni annyira erotlennek es kotottnek erzem magam, hogy szinte kedvem sincs hozza!

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

a fegyenc nem biztos hogy elég részletesen leírja a helyes kivitelezést.

én mondjuk ilyen erőedzéseket kísérleti patkányokon alkalmaznék (pl. megnézem hogy egy átlag ember milyen gyorsan tud fejlődni stb. lényeg hogy ne az én testem menjen szét hanem másé) neked meg ízületvédő + helyes kajálás. esszenciális zsírok, multivitamin tabletta..

2012. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En meg az elejen tartok nagyon, tehat az izomlazat ertenem, de nekem izom fajdalmaim vannak es ennek az okkat nem ertem es persze nagyon kellemetlen is! Szoszerint meg az ujjaimban is fajdalmat erzek!Lehet nem melegitek be kellokeppen vagy nem tudom!
2012. jan. 19. 00:13
 3/9 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés elvileg már jól le van tesztelve, hosszú kísérletezés eredménye. Mindenekelőtt nézd meg, hogy valóban mindent úgy csinálsz-e, ahogy a könyvben leírták! Erősen gyanítom, hogy nem, és te is kihagytál lépéseket. Olvasd el a könyvet elejétől a végéig, egyetlen sort sem kihagyva, és utána gondold végig újra az edzésed!
2012. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

hát fiam, nem kellett volna..

http://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY

2:22

2012. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondom most keztem, nem hagytam ki semmit, es az elso lepeseket nem igazan lehet elrontani szerintem.

De azert koszonom!

Max megeroltettem magam, pihenonap nelkul csinaltam, mikor meg tartottam egyet, le robbantam! csak a baj az hogy azota ahanyszor tartok egy egy piheno napot annyiszor faj!

2012. jan. 19. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem, Kedves Kérdező. Fogalmad sincs a könyv teljes tartalmáról. Részletesen le van benne írva, hogy mely napokon kell edzeni és milyen módon, pontos magyarázatokkal ellátva. Nem mondom meg, hol. Olvasd el az EGÉSZ könyvet!
2012. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
OFF - Kedves Kérdező, ezzel nem téged akarlak kifigurázni, de Aczél, ez nagyon ide illett... :D
2012. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
én az egész videót bírom.
2012. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Én is! :) Kívülről fújom már! :)
2012. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!