Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés mellé hatásos...

Fegyencedzés mellé hatásos lehet a Jumbo testtömegnövelő ha rendesen étkezem mellé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kondiba járni nincs időm és hízni meg mindenképpen szeretnék, eléggé vékony vagyok. :/ Ezért gondoltam egy magas szénhidrát tartalmú Jumbo-ra a fegyenvedzés mellé. Szerintetek jó ötlet?
2012. jan. 14. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:

ha csak zsír a cél , mehet a zöld jumbo (habár ennyi erővel ihatnál magában dextrózt is)

ha az izom a cél akkor narancs jumbo

2012. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gabii2 válasza:
41%
Vegyél california fitness fehérjét. 1 hònap alatt 4kgot adott fel és ez tiszta izom nem zsír
2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha a fehérje márkától függene...

1hónap alatt a legprofibbak építenek fel 1kiló izmot annál többet fizikai képtelenség. A testépítők legalábbis ezt mondják ,azt énsem értem hogy hízik az összes majom karra 10centit 2hét alatt.

És lehet hogy az izom elsősorban fehérjéből van de nagyon fontos szerepe van a szénhidrátnak is, csak fehérjével nem lehet tömegelni. Én vékony testalkatú vagyok, próbáltam mindkét jumbot és nekem a sima zöld jött be jobban, mivel az étvágytalanságom miatt nem tudok magamtól kellő mennyiségű szénhidrátot bevinni és a zöldben abból több van. Fehérje pedig lényegében ugyanannyi, mert a narancs nagyob arányban tartalmaz de kisseb 1adag mint a zöldből.

A narancs az "professional" a zöld pedig hardgainereknek lett kitalálva. Szerintem fegyenceddzés mellé is ugyanúgy mehet bár én azt sosem csináltam mert mindíg is terembe jártam.

2012. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabii2 válasza:
45%
A "legprofibbak" azért csak 1 kilò izmot építenek mert màr többek mint 100kg. Egy 60 kilòs ember 1 hònap alatt sokkal több izmot növeszthet mint egy 115 kilòs testépítö.
2012. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ebben is van valami.Aki a határait feszegeti annak nyilván lassabb.

De tisztán izmot építeni nem is nagyon lehet, vagy ha igen akkor az tuti hogy lassú. Havi 2kiló tömegnövekedés szerintem már elég szép és ritka azért bármilyen súlycsoportban (ha azt feltételezzük hogy annak naggya izom)

A jumbotol tényleg el lehet hízni ha nem neked való.

2012. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!
2012. jan. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!