Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dyras...

Mi a véleményetek a Dyras szauna és masszázsövről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire akarod használni :)

Fogyni nem fogsz vele, az tuti, felfázásnál viszont jól melegít :)

Bár nekem kb. 10. használat után eldeformálódott az egész. És folyamatosan kapcsolgatni kell, mert még a legalacsonyabb fokozaton is tűzforróra melegszik.

2009. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Kukába vele!
2009. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért én nem dobnám ki. Én anyósomtól kaptam és felfázásnál nagyon bevált. De arra, amire eredetileg való, egyszerűen nem alkalmas.
2009. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is most vettem... sajna, csak most jutott eszembe, hogy megnézzem a kritikákat.... tényleg semmi értelme, nagyon gyenge, még meg sem izzadok, a rezgetés meg semmit sem ér
2010. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szauna öv pont rajtam van, imádom

am a többi fokozaton nem tűnik olyan forrónak cs az elsőn..

2010. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Üdv, tévé előtt ülve mogyit eszegetve nem használ, de zsírégető krém és kemény derékgyakorlatok végzése közben nekem bevállt. Térdelsz (amíg a zsinór elér), a 2-2 vagy 5-5 kilós súlyokat a válladra teszed és törzsfordítás jobbra-balra 100-100. Ez kb. 10 perc, csináld mindennap, 2 hét múlva mérd meg!
2010. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Számomra megfelelő ez a masszászöv.

Én napi szinten 3-4x50percet használom és közben melegítésen és 7 fokozaton van. Jól megizzaszt és nyüstöli a zsírt azért.

Napi 20-330 perc futás, és hasizomgyakorlatok mellé kitünő kellék, de önmagában semmit nem ér.

Sokan azt hiszik hogy felteszik napi 25 percre és lefogynak a 2 méteres belükből...holott ez már csak a "kiegészítő"...

1.a megfelelő táplálkozás

2.az egészséges testmozgás

3 bőséges használat /napi 2 óra legalább/


így ér valamit, de másképp nem.

Üdv:Petya

2011. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!