Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok most szeretném...

16 éves vagyok most szeretném elkezdeni a test testépítés már beszereztem egy doboz volumas 35 Milyen edzésterv alapján kezdjem el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasással kezd el, a kaját is rendbe kell tenni:

[link]

2012. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 General ***** válasza:
Sztem az elején nem kell tömegnöveléssel foglalkoznod. Ha edzel következetesen, keményen és szabályosan, akkor elég gyorsan felröppen a karodra 5-6 cm. És ha megállsz a fejlődésben, még mindig szedheted.
2012. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tálálék kiegészítők nélkül is lehet persze tömeget növelni, de azt is tömegnövelésnek hívjuk.
2012. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 General ***** válasza:

Jah... A kezdő edzéstervet úgy érdemes összeállítani, hogy sok nagy izmokat növelő alapgyakorlatokat teszel be: fekvenyomás, csigás evezés, lehúzás nyak mögé, bicepszezés rúddal, csigás letolás, oldalemelés, guggolás (v ha magas vagy akkor inkább lábtoló)merevlábas felhúzás.

Oszd el két napra pl így:

1. nap: mell+bicepsz+váll

2. nap: láb+hát+tricepsz


Csinálj 5x8-at mindegyikből, és ha az utolsó szériánál kimegy még +2 ismétlés, akkor emelj a súlyon. Ezzel el tudsz indulni. Később már te magad is össze fogod tudni állítani a haladót, ha eléggé érdekel a dolog.

/A gyakorlatok szabályos kivitelezéséről a body.builder.hu-n vannak fenn videók. Ha nem csinálod szabályosan, nem ér semmit a dolog!/

2012. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat csak annyit hogy már 2 hónapja gyúrok és szinte semmi változás se izomban se súlyban ezért akarok valamit szedni
2012. jan. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!