Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék. Hogyan?

Hízni szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés

19 éves leszek,175 centi körül vagyok,és kb 55 kiló.bármikor bármennyit is ettem egyszerűen nem tudtam hízni.heti 5 napot dolgozok 12 órában(fizikai meló),így nem nagyon van esélyem azt enni amit mondjuk egy bármiféle étrend előír,és kondiba se tudok járni.most 8 szendvicset eszem a 12 óra alatt plusz este főttkaja.

van valami táplálékkieg,tömegnövelő,akármi,amitől tudnék hízni? hangsúlyozom nem szanaszéjjelgyúrt testet szeretnék,csak egy jónéhány plusz kilót,hogy azért nézzek már ki valahogy:D


2012. jan. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogsz hízni, ne aggódj. Én is pont ilyen voltam 19 évesen, és most 35 évesen tökéletes alakom van, és közben még mindig ehetek, amennyit akarok, míg azok a barátnőim, akik 19-20 évesen formás nők voltak, most folyamatosan küzdenek, hogy ne hízzanak el túlságosan. Mindenkinek máskor jön el a fénykora. :)
2012. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen azokban a szendvicsekben kalóriadús felvágott /disznósajt, szalonnafélék, esetleg zsírosabb sonka/. Este meg tápláló főttétel.
2012. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én mindig a fénykorom élem...:P:D tényleg a nők is imádnak,én is őket...:P csak a súlyommal mindig is gondok voltak..és ez legfőképpen engem zavar...
2012. jan. 19. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek egyébként köszönöm a biztató szavakat,másodiknak pedig a tanácsot(:
2012. jan. 19. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Figyelj, ha 8 szendvicset meg tudsz enni a melóban, akkor normális kaját is tudnál enni. A szendvicsed egyszerű feldolgozott szénhidrátból áll, nem is valami sokból. Nem igazán fogsz tőle hízni, főleg hogy fizikai munkát végzel.

Használhatsz napi 1-2 adag tömegnövelőt, de fontosabb lenne azokat a szenyókat rendes kajára cserélni.

2012. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Használhatsz napi 1-2 adag tömegnövelőt, de fontosabb lenne azokat a szenyókat rendes kajára cserélni."


Attól függ, milyen az a szendvics, bolti "hulladék", vagy otthon csinálja magának.

2012. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a normális kaja az mit takar?:D


egyébként igen,itthon csinálom magamnak,májkrém,kolbász,párizsi,olasz,stb szokott benne lenni...mikor hogy:D meg uborka,sajt....mikor mit találok a hűtőben:D

2012. jan. 20. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Párizsi az speciel elég "hulladék", 40%-a víz, a többi sem kalóriadús.

Kolbászból a szárazkolbászok érnek valamit.

2012. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!