Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék pár kilótól megszaba...

Szeretnék pár kilótól megszabadulni, de itthon egyedül semmi kedvem elkezdeni tornázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

múltkor pára alkalommal tornáztam esténként volt is elég rendesen izomlázam (ez jó jel?) viszont abbahagytam mert semmi kedvem felkelni egyedül és tornázni. hamar feladom. futni sincs kedvem elmenni, mert olyan érzésem van hogy mindenki engem bámul pedig esetleg pár szomszéd láthatna -.- a diétázás megint nem az én "műfajom".. és nagyon unom már hogy szeretném, szeretném de semmi változás. esetleg tudnátok ajánlani valami ilyen edzés videót (fenékre és combra, meg esetleg hasra is.) ja amúgy mellesleg heti 2x 1 órát járok táncolni már évek óta, de mégis...

előre is nagyon szépen köszönöm.


2012. jan. 20. 20:12
 1/5 anonim válasza:
Yogázz az nagyon egzotikus és utána alig lehet megmozdulni
2012. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

KIFOGÁS, KIFOGÁS, KIFOGÁS.



Erről szólt az írásod. Ha ennyire gyenge vagy, akkor hagyd a p.csába, hadd ne mi vegyünk már rá téged, hogy megmozdulj.


Ja, és a rossz hír az, hogy diéta nélkül a büdös életben nem fogsz fogyni.

2012. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen, van egy olyan mondás, hogy: "Aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást!"


De ettől függetlenül az egyedül futást nem ajánlom, tekintve a mai magyar közbiztonságot. Én Budapesten kellős közepén lakom és itt lehetetlenség futni. Viszont én esténként aerobic DVD-re tornázom és szobabiciklizem, pedig napi 12 óra munka és suli mellett iszonyatosan nehezen veszem rá magam néha. Az a rossz hírem van számodra, hogy megoldható, ha nagyon akarod, de a te írásodból tényleg az látszik, hogy kifogást kifogásra halmozol.

Hajrá, kezdd el és menni fog az! Ha pedig látványos fogyást szeretnél és nem akarsz, a diéta elkerülhetetlen!

2012. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* bocsánat, a "nem akarsz" véletlen maradt benne :-)
2012. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, bár nem értek egyet, azzal, hogy ne lehetne futni. Budapesten szinte sehol sem olyan durva a helyzet (pár helyet kivéve), hogy ne lehessen biztonságban futni. Persze lehet, hogy csak jó helyen lakom, esetleg túl nagy a biztonságérzetem, vagy ilyenek... :)
2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!