Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Külföldön hogy lehet megoldani...

Külföldön hogy lehet megoldani a sportolást?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék majd kimenni Németbe bébiszitterkedni (vagy mást dolgozni).

Akik voltatok már korábban itt vagy máshol külföldön, és rendszeresen sportoltok,hogy oldottátok meg?

Gondolom ott is van edzőterem..nagyon drága lehet egy bérlet vagy jegy?

Biciklizni, görkorizni és futni szoktam még.

Nem tudom, ott elmerjek-e menni egymagam futni, bár gondolom attól is függ, hogy milyen a környék..

Köszi a válaszokat:))

Ötleteket, tapasztalatokat szívesen várom:))

20l


2012. jan. 20. 21:20
 1/3 lee12 ***** válasza:

mivel ott olyan magasak a fizetések így valószínűleg tudsz majd járni edzésre

futni egyedül lányként még kishazánkban sem ajánlom

2012. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig én egyidőben mindig este mentem, egyedül..akor valahogy jobban esett, mostmár azért inkább délelőtt és reggelre időzítem:)

Köszi, amúgy hogy írtál, most megnyugodtam ilyen téren:)

Igazából azért lenne fontos, elsősorban spinningre, mert ha elvégeztem a sulit, van egy álmom, ha mondhatjuk így, hogy spinningedző legyek és nem akarok hónapokra kiesni belőle:) Bár ez még nagyon messze van:)

2012. jan. 20. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehetsz egyedül futni, mert ha nem mutatod, hogy idegen vagy nem jönnek rá úgy sem. Én is járok egyedül futni sötétben a városban... és eddig semmi bajom nem volt. Egyébként jó tippek is vannak ilyen elkerülésére, nézz körbe a neten. 19 L
2012. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!