Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy ilyen szép kerek fenekem legyen?

Figyelt kérdés

Otthon elvégezhető gyakorlatokra gondoltam, olyanokra amihez nem kell súlyzó meg ilyesmi mert az nem áll rendelkezésre ^-^


[link]


2012. jan. 21. 14:06
 1/4 dirtboy ***** válasza:

genetika,plasztika,ez a popó már elé durva nem lehet bárkinek ilyen ha nem is hasonlítasz rá,derék vonalad sem ilyen akkor tuti hogy nem.

gyakorlatok:

-guggolás

-kitörés

-lépcsőzés

mindet úgy lenne a legjobb ha súllyal végeznéd

2012. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is a kitörést javaslom! :) Youtube.com-on írd be a keresőbe. Egyszerűnek tűnik, bár nagyon nehéz és fontos, hogy ügyelj arra, hogy helyesen csináld! Egy héten 3 napot ( Hétfőn, Csütörtökön és vasárnap!) 5x30at csinálsz belőle mindkét lábbal és 1 hónap mulva olyan kemény feneked lesz, hogy bárki megirigyli :)))


Csak kitartás kell hozzá. Ezt nem kell súlyzóval végezned.:)) Hajrá!

2012. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 kilós lábsúllyal csinálok gyakrolatokat

négyközláb vagy,az alkarodra támaszkodsz és felfelé emelgeted hajlítva a lábadat . Ez elég durva,de hatásos. Igazából 10-10 percet dolgozok csak mindkét oldalra kb 2 hónapja,és már látszik eléggé,pedig nekem lapos és plyötyi fenekem volt. Kifelé is emelheted "kutyapisilős" pózba:D

a kitörések is nagyon jók,vagy a guggolás széles terpeszben,de ezt csak akkor csináld ha jó atechnikád mert tönkreteszi a térded a rosszul végzed

2012. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és súly nélkül szerintem esélytelen,kézisúlyzót vagy lábsúlyt szerezz be ,a kézisúlyzót a térdhajlatodba tudod szoritani,igazából ez azér kényelmetlen mert nyomja a hajlatban az ereket
2012. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!