Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » H kell lemérni a tojást"?...

H kell lemérni a tojást"? Mert ugye a bodybuilderen 100g tojáshoz van viszonyítva a dolog tehát akkor h kell nekem lemérni?

Figyelt kérdés
Gondolom megtörve ugye? V ti ezt h szoktátok lemérni?
2012. jan. 22. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én nem pontoztalak le, mivel lesz@rlak, szóval ezt benézted, és még csak az emelkedéshez sincs köze feltétlen
2012. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dirtboy ***** válasza:
65%
főként a telített zsírsavak emelik én is tudom,de attól még le lehet írni ezt az infót is róla,Tommat írta egyszer hogy a koleszterin még jól is jön bizonyos fázisokban,pontosan már nem tudom mit írt ezért szerintem az az infó is hasznos hogy a sárgájában van koleszterin.
2012. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kimondta, hogy nem hasznos info? Annyit írtam, hogy ha megeszi a tojás sárgáját abból nem következik, hogy magas lesz a koleszterin szintje, mivel Nuboja írta, hogy nehogy túlságosa megemelje. Csak túlságosan rá vagy izgulva a %okra úgy látom, aztán egyből támadsz, hogy tudtad hogy én vagyok a f@sz aki lepontozott. Csak hogy mindenki olvashassa, soha senkit nem pontoztam még le, mert nem érdekel.
2012. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dirtboy ***** válasza:

nem a %ra vagyok ráizgulva hanem a mögötte lévő dologra mégpedig hogy arra hogy mi volt a baj a kérdésemmel.

le lehet pontozni 0%osra is,akkor is ugyan úgy tudok írni hasznos választ nem erről van szó,hanem arról hogy pontozgatnak ahelyett hogy le írnák hogy mi a baj azzal amit én írtam.

ez zavar,ha valaki nem ért velem egyet abban amit írtam akkor írja meg hogy mi nem stimmel,mellé felőlem lepontozhat csak írja meg hogy mi nem stimmel.

a kérdező azzal nem viszi sokra hogy ha egy hibás választ lepontoznak de ki nem javítják.

ennyi bajom van,nem szóltam volna a pontozásért ha érkezik hozzá az illetőtől indok hogy mi nem jó.


te legalább le írtad,ezt bírom benned.

akkor már csak annak kéne írni aki szerint baromságot írtam.

2012. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
dirtboy, nem írtál baromságot, de ha ezt te is tudod, akkor miért érdekel? igaz hogy a helyesírásod és a fogalmazásod katasztrófa, de hidd el, senkinek semmi különösebb baja nincs veled. látjuk, hogy az alapokban sokat segítesz másoknak és nem szórakozásból pontozgatunk fel meg le embereket, bár gondolom érzed, hogy nem ez a legfontosabb az életben.. nem kell megfelelned senkinek, nem kell változtatnod, vedd lazán és csináld, amit eddig.
2012. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dirtboy ***** válasza:

köszi nyuszi,persze csinálom ameddig van hozzá kedvem nem tántorít el tőle ilyen dolog.

a helyes írásom,fogalmazásom egyébként tényleg katasztrófa jól látod :)

2012. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!