Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A katonák a testépítőkhöz...

A katonák a testépítőkhöz viszonyítva mennyit "gyúrnak", edzenek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a két dolgot össze sem lehet hasonlítani. A testépítők edzésének célja nagyobb izomtömeg felrakása. Egy testépítő nagy szarban lenne, ha azt mondanád neki, hogy fusson le 5 kilométert, vagy ússza át a Balatont.

A katonáknak az erő mellett elsősorban kitartó izmokat kell építeniük.

Tehát ez olyan mint a körte és az alma összehasonlítása.

2009. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%
Az előttem szólónak teljesen igaza van. A testépítő az csak testépítő,a katona meg katona. :)
2009. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Így van, ahogy a fentiek írták. Ők teljesen más módon edzenek.

Az elit erőknél is fontos a fizikai erő természetesen - edzenek, sőt, mi az hogy... de a legnagyobb hangsúly a fizikai és pszichikai tűrőképességen van.


Az igazi elit katonák nagyon kemény emberek. Egy testépítő nem ér a nyomukba és fizikailag se biztos, hogy erősebbek, lényegesen legalábbis nem. Legfeljebb csak akkor, ha nagyon komoly testépítőről beszélünk.

2009. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Nagyon jó válaszokat kaptál. Pl. én is katona vagyok, régen karatéztam, most futok, stb. a kondizás soha nem érdekelt, és ezzel nem vagyok egyedül.
2009. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
unokatesóm hivatásos katona, és amióta ott van eléggé elhízott :) legalább 15 kiló plusz van rajta. bár ő valami kisebb fejes. szóval a testépítők jobbak :D
2009. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen összehasonlítani a 2-őt.A testépítők a nagy izomzatra törexenek,ehhez rövid ideig tartó nagy erőkifejtést végeznek.A katonasághoz hosszabb idejű állóképesség kell.Egyébként egy bodys erősebb,már aki rendesen edz,de nem bírna futkározni hosszú távon,stb.Mondjuk ez szerintem a légióra,v kommandósokra érthető,mert a magyar átlagkatona puhány.
2009. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a testépitök csak a "szépségre" mennek (habár szerintem kimondottan ronda, gusztustalan), az ott felépitett izmon munkára nem használhatók. A katonáknak ugyan nincsfeltétlenül kirakatba való izomzata, viszont terhelhetö.
2009. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azét azt nem mondanám,hogy ronda,én is edzek keményen,és a csajom imád érte
2009. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Én testépítő vagyok. Hát kinek mi a szép. Az biztos, hogy egy akármilyen izmos test sokkal szebb mint egy elhízott test.
2009. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Az elhizott test nem szép, de a túlizmositott se, az nekem olyan, mintha meg lenne nyúzva valaki és anatómiai szemléltetö eszköz lenne.

De abban igazatok van, a szépség relativ - ez csak a magánvéleményem.

2009. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!