Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészséges étrend?

Lee12 kérdése:

Egészséges étrend?

Figyelt kérdés

heti 3500 ft ot adnának szüleim hogy a testépítés mellet tudjak egészségesen és rendesen enni

ennyi pénzből megoldható 7 napra az étkezés?


2012. jan. 22. 12:29
 1/5 dirtboy ***** válasza:

kevés az infó.

hány kiló vagy,miket vesznek a szüleid amit már nem kell venned belőle?

2012. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a csirkemellet is Neked kell venned, akkor arra el is megy éppen, de ha arra nem kell költened, akkor vitamint és proteint is tudsz venni.
2012. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénz van összesen kajára, vagy azért ők is főznek rád? Mert ha összesen van ennyi, akkor azért megkérhetnéd őket, hogy ugyan jöjjenek már ki belőle...


Ha van alapvetően kaja, akkor ugyan nem ez lenne a tökéletes megoldás, de a helyedben valami tápkieggel kiegészíteném a fehérjebevitelem, aztán ennyi. Ugyanis egy teljesen egészséges, rendes étrendhez ennél sokkal több pénz kell.

2012. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 éves 169 cm 60 kg vagyok

hát tápkiegészítőt nem tudok venni és nem is akarok mert annyi pénzem nincs de 3500 ft hetente adna anyám hogy ha nem felel meg nekem az hogy ő nem főz nekem csirkemellet meg hallat akkor csináljak magamnak és vegyek meg az alapanyagot

mondjuk tudom hogy heti 3500 ft ból nem elsz nagy kajamennyiség meg fejlődés de mondjuk edzésnapokra tudok csirkemellet venni

2012. jan. 22. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor edd azt, ami otthon van, és ebből a pénzből meg veszel magadnak külön húst, amivel kiegészíted az étrended fehérjével. Nem épp egy mintaétrend, de jobb mint a semmi.
2012. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!