Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egészséges étrend a fogyásh...

Ez egészséges étrend a fogyáshoz szerintetek?

Figyelt kérdés

10kg-ot szeretnék fogyni.

Hétköznap napi 20 perc, hétvégén napi 40 perc Rubint Réka-tornát csinálok.

Szerintetek jó lenne ez az étrend?


reggeli: valamilyen gyümölcs (nem banán)


tízórai: kis kefír, zsemle, paprikával, uborkával, paradicsommal


ebéd: csirkemell, zöldségekkel


vacsora: sárgarépa kis kefírrel


Egészséges lenne így fogynom? Ha igen, szerintetek lemenne heti 1 kg?


Köszi a segítséget! :D


2011. máj. 25. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a reggelit és a tízórait cseréld fel
2011. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebéd után még kellene két étkezés - pl. uzsonna ötkor és vacsora fél nyolckor. Különben a répa-kefír kombótól meg fogsz hülyülni, annyira kevés, és egyik este rárabolsz a hűtőre.
2011. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem valmi tápláló és változatos

tízórait reggelire enném, és ennék még hozzá sonkát/sajtot/tojsát

gyümölcsöt tízórair enném, akár turmixnak is kis kefírrel

ebédre ennék még főtt krumplit, rizst, savanyúságot, tojást, halat, sertést, marhát néha, levest, krémlevest, főzelékeket-én meghülyünék ha mindennap csikre zöldség párostól

vacsorát uzsira eeném

vacsorára túrót ennék zöldséggel vagy gyümölccsel

2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezel csak hízni fogysz és azt is megmondom,miért.

Sok cukrot eszel, ami rossz szénhidrátnak számít, nem csak azért, mert a szervezet elraktározza, hanem mert hirtelen emeli meg a vércukrot és hirtelen is esik majd le, ezért még éhesebbnek érzed majd magad és fáradtnak, mert nem lesz energiád.

Energiát sok hústól, zöldségekből, rostos ételekből lehet meríteni és csakis teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukkal.A napi szénhidrát ne legyen több 180 g-nál.

A reggeli a legfontosabb étkezés z ebéddel együtt és a te leírt étrended,hogy gyümölcs , ez lófing. Ettől nemhogy energiád nem lesz de semmid.Reggelire egy vékonyka szelet teljes kiőrlésű valamilyen kenyér , jól megpakolva, zöldséggel együtt.

Ez elég energiát ad majd délig.

Délben bármit ehetsz, amiben nincs fehérliszt és cukor. Nyugodtan lehet húst enni, nem kell csirkemellt csak, lehet combot, szárnyat, a seretéshúsról is azt hiszik,hogy kövér, pedig a tarjának és a sovány karajnak kevesebb a kalóriatartalma, mint a csirkemellnek. Egy jó pörkölt, vagy rántott hús is mehet vele, köret nélkül, vagy minimális szénhidrátkörettel. Eza vacsora..honnan szedsz te ilyen hülyeségeket, nem is értem, ez megint ez a tipikus, koplalással majd fogok fogyni. Elárulom, a sárgarépának van az egyik legmagasabb szénhidráttartalma, a kefírrel egyetemben, tehát megint csak cukrot fogsz enni.

Ilyenkor is lehet nyugodtan olyat,mint reggelire.

Nem szabad teljesen megvonni a szénhidrátot, mert az agyműködésnek szüksége van rá.

Amit leírtam,a ttól megy le heti 1 kiló. És mellette napi 1 óra kimerítő mozgás kell, hogy a cukrot elégesse a szervezet.

Onnan tudom ezt,hogy mi a férjemmel a cukorbetegség egy speciális ágazatába tartozunk és a doki mondta ezt a diétát, de hozzátette,hogy ez mindenkire érvényes kellene hogy legyen, mert tévedésből hiszik sokan, hogy ha a zsírt csökkentik, akkor minden happy lesz, valójában a szénhidrátot raktározza a szervezetünk.

Én már rengeteg mindent tudok így főzni, egy joghurttortát is lehet enni nyugodtan, csak nem cukorral, hanem frukrtóz alapú édesítővel csinálom és van még vagy 100 másik ilyen receptem.

Rántott cukkini, patiszon, rakott cukkini, patiszon, rakott spárga, a legjobb ételek egyikei.

2011. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Mi a jó nagymama lábkörmében van itt sok szénhidrát? Ne őrüljél már meg!

2011. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még mindig utolsónak!

Vágod hogy ellentmondasz magadnak?Azt írtad hogy a kérdező sok szénhidrátot fogyaszt! Utánna meg azt hogy ne vonja meg magától a szénhidrátot :D Ráadásul szénhidráttal teli kenyeret javasolni vacsorára...ocs de nem vagy komplett...

2011. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!