Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biciklizés és edzés mellett...

Biciklizés és edzés mellett milyen étrenddel tudok hízni, izmosodni?

Figyelt kérdés
Mennyit és milyen ételek kell ennem,h hízzak? Ektomorf alkat vagyok, 175 magas, 68 kg. Legalább 4-5 kg-ot szeretnék felszedni. A bádis csirke + rizs szénhidrát meg fehérje baromsággal hagyjatok, próbáltam, csakm egutáltam a kaját tőle, és fogytam. Olyanok írjanak, akik étrendváltással fel tudtak szedni jelentős súlyt és szintén nehezen hízó csoporthoz tartoznak.
2012. jan. 22. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Csirke+rizs csak a legjobb ár/érték arányú kaja, amitől izmot szedhetsz fel nem zsírt. Ehetsz marha bélszínt is jázmin rizzsel, vagy lazacot édes burgonyával, ha van rá pénzed. Más egyebet mit vársz? Nincs csoda kaja. Ha tisztában lennél az alapvető tápanyagok funkciójával akkor tudnád
2012. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos mindig rizst enni, egyél más szénhidrátot is: teljes kiőrlésű tészta és tk. kenyér, krumpli is mehet, de legyen meg 400 g ch nálad.
2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: értelmezd a kérdés kifejtését, köszi.
2012. jan. 22. 17:31
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk sejthettem volna, h egy normális válasz sem fog jönni.
2012. jan. 22. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod jó válasznak? Leírtam, hogy mennyi más forrásböl beviheted a kellő szénhidrátot. Amíg nem kajálod meg az 5- 6 g/ testtömeg kg szénhidrátot és a 2 g/ ttkg fehérjét, addig nem tudsz hízni. jó zsírok is kellenek, reggel és este pár evőkanál lenolaj. Ez segít még a kalória növelésben. Multivitamint vegyél, az is segít növelni az étvágyon. Többet akkor tudnék segíteni, ha lenne még konkrét kérdésed.
2012. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdezőt. Milyen étrendet írjunk le? Vannak az alaptápanyagok amiket mindenképpen be kell vinni, fehérje, szénhidrát, zsír. Az hogy milyen kajából oldod meg egyéni döntés kérdése. Ha pozitív a kalóriamérleged akkor nősz, ha nem akkor nem, nem nagy talány.
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nem értelmes, mert írtam, h nem érdekel a 5-6 g szénhidrát és 2 g protein baromság, próbáltam, nem híztam tőle. De mindegy, már találtam olyan étrendet, ami leírja, hogyan kell könnyen több kalóriát bevinni.
2012. jan. 23. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, hogy találtál. De azért arra kíváncsi lennék mennyi ideig tartottad a 2 g fehérje 5 g szénhidrát étrended és konstatáltad, hogy nem hízol. Azért nem kevés az az 5 g szénhidrát, de ha tényleg nem híznál amellett sem akkor vidd még feljebb. Ha elég kaját viszel be akkor mindenképpen hízol és kész. Türelem persze kell, ami a legtöbbekben nincs meg, izmosodni nem hetek alatt szoktak az emberek.
2012. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Leirnád azt az étrendet amit találtál hasonló gondokkal küzdök :)
2012. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!