Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnék...

Milyen gyakorlatokkal tudnék fogyni hasról és csípőről?

Figyelt kérdés

Erre a 2 területre ment fel az utóbbi időben egy kis husika... nem sok, egyáltalán nem vagyok kövér, ruhában nem is látszik, de már szeretnék készülni a strandszezonra.

Mindig vékony (majdhogynem sovány) voltam, szóval nekem elég új dolog ez a kis tv-néző-izom...

Milyen gyakorlatokat kellene végeznem ahhoz, hogy leadjam ezt a kis felesleget és mellette formálódna a combom is (és a cicimből nem nagyon fogynék)?


Futás kizárva, mert a térdemmel sajna gondok vannak...


Gondolom a kaján is változtatnom kellene, próbálok husit zöldséggel enni, fehérkenyeret, cukrot lehető legminimálisabbra visszavenni, de ez nem mindig sikerül sajnos, mert suli mellett dolgozok is, és ha nincs időm főzni, akkor marad a szendvics :S


Tudnátok írni pár olyan gyakorlatot, amit akár otthon, akár edzőteremben (heti 1-2x tudnék lemenni) tudnék csinálni?


Köszönöm!


23N


2012. jan. 23. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

csinálj rozskenyérből szendvicset, vagy vigyél tálkában zabot.

+ a kaja mennyiséget sem szabják meg hogy mennyit egyél.


azt pedig nem tudom ki terjeszti ebben az országban, hogy egy adott gyakorlattal egy adott testtájról fogyhatsz. tarkón vágnám, megérdemelné..

nincs helyi fogyás.

energiahiányt kell tartanod (étkezéssel) és úgy edzened, mint mindenki másnak.

lehetőleg nem a zumbásokat tekinteni mindenki másnak, hanem sportolókat, harcművészeket.

2012. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rizsfőzés, csirkekivégzés és elkészítés. Legjobb gyakorlatok fogyáshoz megfelelő menyiségben.
2012. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor milyen edzést csináljak?
2012. jan. 23. 14:28
 4/4 anonim válasza:

Nézz szét itt: [link]


De akkor se gyakorlatot csinálj, ha FOGYNI szeretnél, hanem diétázz! Amit linkeltem, ott keresgélj. Jobb alig, ha lesz. :)

2012. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!