Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy megy ez? Ha kinézel...

Hogy megy ez? Ha kinézel magadnak egy helyet/klubot ahova csatlakoznál tanulni/edzeni (pl. :box, kick-box vagy amit akarsz) és még nem jártál ott, nem voltál még soha ilyen helyen, mit tennél?

Figyelt kérdés

hogy kezdenéd?

bevásárolsz, összepakolod, hogy ez, ez+ez kellhet és szépen odaállítasz? mit mondasz? hogy megy ez?


2012. jan. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

oda mész

és azt mondod


szeretnék ide járni edzeni , hozzak magammal valamit????

ilyen egyszerű , nem kell előre bevásárolni

2012. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ottomester válasza:
Először is szépen bemutatkozol! Megmondod hogy mik a szándékaid, és ott elmondják. Ha tudod mikor vannak ott edzések akkor vigyél magaddal melegítőt amiben tudod gyakorolni a sportot esetleg még papucsot és törölközőt. És majd ők útbaigazítanak!
2012. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én először is felhívtam a helyet és telefonban bemutatkoztam,megkérdeztem ami érdekelt és mondtam hogy pl holnap elmehetnék-e megnézni egy edzést vagy kezdhetek-e holnap stb.. aztán hát egyszerű kitalálni hogy mi kell egy box edzéshez pl.. nyilván első edzéshez nem kell se kesztyű,se bandázs,semmi ilyesmi. Tehát marad a váltócucc amiben edzel.(esetleg ha ott nincs ugrálókötél akkor vigyél,de hát gondolom van)

te is boxolni fogsz? én most kezdtem 3 hete:)

2012. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
engem a thai box érdekelne
2012. jan. 24. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

odamész,megkérdezed ki az edző,bemutatkozol és megkérdezed tőle,hogy beállhatnál-e és kipróbálhatnád-e az edzést.

aztán átöltözöl és edzel.

kb ennyi.

ha teszik,akkor edzés végén megkérdezed,hogy milyen felszerelést javasol,ami szükséges az edzéshez.

2012. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!