Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekete László tényleg dopping...

Fekete László tényleg dopping free?

Figyelt kérdés

Mert ő mindig ezt hangoztatja,ez igaz lehet?

15/F


2012. jan. 25. 09:47
1 2 3 4
 21/31 clint ***** válasza:
100%
sztem sem doppingol, de ha leszálkásítana nem olyan lenne mint a képen az tuti, egyáltalán nem lenne nagydarab, a fia is nagyon erős és sovány. De azt, hogy összefüggésbe hozod azt, hogy valaki nagydarab kövér és akkor doppingol igen baromság, nézz már szét kissé a világban. Lehet Lagzi Lajcsi is kokszolt nem?
2012. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
46%

Kezdjük ott, hogy Fekete László egy zsíros szerencsétlenség, egy vicc. Komolyabb versenyt nem nyert meg, és erősportolóként erősen középmezőny alatti. a testsúlyához képest egyáltalán nem természetfelettien erős. A táplálkozáshoz egyáltalán nem ért (volt vele egy riport, amikor Update-diétával próbálkozott. Hozzáértőbb ember a falat kaparta, ha hallotta). Többek közt egyébként azért nem nézn ki úgy leszálkásítva, mint egy testépítő, mert közel sincsen akkora izomtömege.

Kathi Béci alacsonyabb nála, fényévekkel szálkásabb, és mégis 140 kiló.

Csak összehasonlításképp:

[link]


Ő Katona Ervin, szerbiai magyar erősember. Ő is messze van az élmezőnytől, és mégis egész másképp néz ki, nem?

2012. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Zakathol ***** válasza:
Azért Kathi Bécit ne keverd ide...Ő testépítő versenyen is indult, tehát eleve másképp áll hozzá az egész témához...
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nyilván, de azért Fekete Laci izomtömegéről ez akkoris elmond sok mindent.
2012. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%

Fekete László nem testépítő ez tény.Elmondom mi a lényeg.

A koxosok már hosszú évek óta próbálják lejáratni mert irigyek az elért eredményeire és teljesítményére.Az hogy nincs eredménye azon csak nevetni tudok :) [link]

nefelejtsuk el hogy 54 eves lessz.Ez a Katona gyerek meg kicsoda?

2012. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a fiait ők is nagyon erősek és kb 100-110 kiló körül lehetnek. Miklós 460 kilót visz a nyakába :D

és ha kokszolnának nem így néznének ki szerintem.

2012. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Utolsó és utolsó előtti:teljesen igazatok van,tudjátok vannak nagyon féltékeny emberek,vagyis inkább olyan férfiak/fiúcskák,akik csak szeretnének úgy kinézni,mint Fekete László,vagy a fiai,mondjuk én Miklóst tudom kiemelni,mert ő aztán tényleg jól nyomja a dolgokat,a kisebbik Laciról ezt már annyira nem lehet elmondani!Szeretem a versenyeiket,és minden gratulációm Lászlóé és a fiáé,Miklósé!:)
2012. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Jaaaa,és hagyjuk már Katona Ervint,inkább nem is mondok véleményt...:D
2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
10%

Fekete László és fiai genetikai csodák. Tisztán sportolnak!


Minden gratulációm Fekete Lászlóé és a fiaié.


Ifj Fekete Laci és Miklós is nagyon erős!



De a fiúk közűl én Ifj Fekete Lászlót emelném ki és gondolom sokmindenki egyetért vele.


Ifj Fekete László maradandót alkotott 15 évesen 60kg-osan a Fábry showban akkora súlyokat felemelt hogy az hihetetlen.


Nagy darab 160-kgos versenyzőket utasított többször maga mögé ..


Például 17 évesen 70kg-os-an feltett egy 190kg-os betongolyót!!


Ezt azóta a világon senkinek sem siekrült. Nemhiába világbajnok!



Testvére Miklós is nagyon erős és gratulálok Ifj Fekete Lászlónak és Fekete Miklósnak a csapatban elért Világbajnoki címükhöz.

2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
32%
Több testépítő ismerősöm egyöntetű véleménye alapján kokszolás nélkül nem érhető el ilyen eredmény, amit a Fekete úr produkál. Ő meg a 80-as IQ-jával nem hiszem, hogy meg tudja különböztetni a kreatint a koksztól. Csoda, hogy olvasni tud.
2013. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!