Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izületvédő! Szerintetek...

Izületvédő! Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

A joint healt-et szedtem eddig. Letelt a 3-rom hónapos kura, de a térdem ismét fáj!

Nem szeretném már többet szedni ezt az izületvédőt...de sajna nem tudok mást tenni:(((


Nem gond szerintetek, ha rögtön új kúrát indítok egy másik izületvédővel, amiben több a hatóanyag?

Nem fogok hozzá szokni, vagy nem fog ártani nekem ha ilyen sokáig szedem?


2012. jan. 25. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Anthroxxon. meg vegyél lenmagolajat, becuppantasz belőle naponta 2 kanállal, azis jó az izületeknek(is) :)
2012. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de fogadjunk az is csak addig fog hatni ameddig szedem:(((

Az bezzeg egyiknek sincs ráírva a dobozára, hogy mit, kell tenni a kura után...

2012. jan. 25. 23:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Szar az egész, semmi értelme ezeknek a vackoknak, csak annyi hogy a Scitec és a többi gyártó megéljen belőle:(((
2012. jan. 25. 23:56
 4/16 anonim ***** válasza:
mondom, h vegyél lenmagolajat. igaz drámai változást ne várj tőle, de legalább ad 1 kis kenést az izületeknek
2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kötőszövetek (kollagén) építésében a legnagyobb szerepe a c vitaminnak van.Szóval, semmilyen más csodaszerre nincsen szükséged,mint az egyszerű c vitaminra,napi min.1000 mg-ra,ez már elegendő arra,hogy ne "éheztesd" az ízületeidet.Meglásd,nagyon hamar fogod érezni a javulást.
2012. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi, de nem használ azt már próbáltam:(((
2012. jan. 26. 00:06
 7/16 A kérdező kommentje:
mármint s lenmagolajat...
2012. jan. 26. 00:07
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a választ, mostantól szedni fogok c-vitamint:)
2012. jan. 26. 00:08
 9/16 A kérdező kommentje:
De az a gond, hogy az én bajom ennél sokkal összetettebb, az orvos nem tud vele mit kezdeni...
2012. jan. 26. 00:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem a gondodat, de a c vitamin biztos,hogy javít a dolgokon.
2012. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!