Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem akarok fogyni de a hasam...

Nem akarok fogyni de a hasam nagy. Bővebben lent. Milyen edzést csináljak?

Figyelt kérdés
163 cm magas vagyok és 48 kg. Tudom hogy nem vagyok husis kövér.. de képtelen vagyok a hízásra.. akármit ehet és akármennyit akármikor.. viszont.. a hasam nagyon nagy... nyáron mikor szűk felső van rajtam nem egyszer akarták már átadni a helyet mert azt hitték kismama vagyok.. és a barátaim is mindig azzal heccelnek hogy tök jó hogy ilyen vékony vagyok de a hasam mint egy 3 hónapos terhes mamának.. nyárra szeretném letornázni.. fogyni nem akarok úgyhogy diétás edzést ne írjatok.. nekem valami olyan kéne ami csak hasra és izmosítás.. tudom Google a barátom de ott mind diétával egybekötött és fogyni vágyóknak találok edzést.. remélem tud valaki segíteni.. :)
2012. jan. 26. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
csak diétváal lehet fogyni , ezt jobb ha elfogadod
2012. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

ja bocsánat , te nem fogyni akarsz , csak "kissebé tenni a hasadat " ,megnyugtatlak , ezt is csak diétával lehet leadni:)

felüléssel nem , és helyi zsírégetés sincs , és csoda szer sem

2012. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

"képtelen vagyok a hízásra."

alapvető tévhit. ha így lennél, már nem élnél. ergó, csak keveset eszel.

2012. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
sokat eszem.. de nem hízok.. tartom a súlyom és ennyi.. ergo már csak jobban tudom mennyit eszem.. nem keveset.. emésztési zavarom van és azért... a kérdésre válaszoljatok ..ne mellé köszi
2012. jan. 26. 20:47
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

válaszoltam ;)

az sem mindegy mit eszel

2012. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látom ez az oldal sem a régi.. nem lehet kapni normális választ.. nem a kérdésemre válaszolnak... befejeztem itt ennyi ba..om között.. menjetek játszani a .... al...szánalom -_-
2012. jan. 26. 20:55
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

milyen választ vársz?

milyen mozgással lehet fogyni? futással + diétával

ja de te nem akarsz fogyni? huh

akkor bizony kismama maradsz

2012. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
istenem mekkora egy haszontalan szánalom vagy.. kétszer is írod a magadét és rájössz hogy ja te nem fogyni akarsz :D nem kértem tőled szegénységi bizonyítványt.. ez egy olyan oldal ahova kiírunk egy kérdést és aki a KÉRDÉSRE tud válaszolni ír.. nem mellé beszél és másról okoskodik.. ha pedig vitázni akarsz menj más oldalra ahol ezt teheted ne itt rontsd a levegőt ;) :)
2012. jan. 26. 21:01
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

reggeli: 2 sor étcsoki (fontos, hogy étcsoki legyen, mert az egészséges és jót tesz a beleknek) + gyümölcs vagy 1 db szendvics

ebéd: 1 db sajtos pogácsa, 1 pohár tej

vacsora (6 előtt): cézár saláta


vacsi után 1 órával 25 perc hullahopp, majd 4x80 seprűnyeles forgás, ezek szépen leviszik az oldalhájadat. sok sikert!

2012. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

te nem fogod fel , hogy a hasad csak akkor lesz kisebb , ha fogysz?

hogy lehetsz ennyire hülye?

2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!