Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10hetes terhes vagyok, rendsze...

10hetes terhes vagyok, rendszeresen sportolok, fogyaszthatok Scitec màrkàju protein turmixot? Koszi

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 15:14
 1/10 dirtboy ***** válasza:
igen ha nem vagy laktóz érzékeny nyugodtan fogyaszthatsz,a tejsavókat ajánlom
2012. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
grat a babához.
2012. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat, mert azért a terhesség alatt nem célszrü mindenféle mü-kajákat fogyasztani. A protein-turmix lehet káros is a babára, de art egy szakorvos tudja csak megmondani, hogy szabad-e.
2012. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

ma 15:43

mi is benne a mű?

2012. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi lesz a neve? :D
2012. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

ma 15:43

van még esetleg más is vagy csak ennyi?

2012. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gratulálok :D
2012. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezd meg az orvosodat, mert azért a terhesség alatt nem célszrü mindenféle mü-kajákat fogyasztani. A protein-turmix lehet káros is a babára, de art egy szakorvos tudja csak megmondani, hogy szabad-e."


Az orvos kb annyit ért hozzá, mint semmit. Ha náthás vagy és elmondod neki, hogy tápkieget szedsz, egyből hőzöngve fogja állítani, hogy márpedig a tápkiegtől vagy náthás és ha nem vigyázol, még a májad is rámehet a sok "szteroidtól".


Turmixot ihatsz nyugodtan. Mellé jó sok vitamin, mivel már ketten vagytok. Amúgy meg gratula!

2012. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál van a 10pont! Mi is az a műkaja? Hozzánemértőbarátom! Azért mert por? Miért a liszt meg a porcukor az nem por? NA az a káros meg az agyad! Ha húst eszel akkor ugyanazt a fehérjét eszed meg mint ami a tápkiegben van csak nagy az emberekben a homály főleg a magyar emberekben... Na most lehet fikázni engem is!
2012. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na most en is erre a kerdesre keresek választ, mert hogy igaz hogy mű.... Nekem ne mondja senki hogy a guargumi es társai természetes alapanyagok... Megneztetek egyáltalán miből tevődik össze egy feherje por? Ettől függetlenül nem gondolom h arthat a babának, sokan isznak kólát meg is egészséges gyermekük születik, született stb.
2017. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!