Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 éves elég vékony srác...

19 éves elég vékony srác vagyok, és gyúrni szeretnék milyen szteroidokkal érdemes próbálkozni? Valami olyan kellene amitől nem fogok kipúrcanni szívelégtelenségben. Gyógyszertárban meg tudják ezt nekem mondani? Vagy árúlnak ott ilyeneket egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:47
1 2 3
 11/26 Ci.ara ***** válasza:

kérj anyádtól egy utólagos abortuszt


kösz pussz

2012. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Vadmeggy ***** válasza:

mark86-nak


Nyílván mindenkinek van havi 70-80 ezre, amit csak a testépítésre költ kaján kívül.

2012. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

mark86


Természetesen fel kell tudni fedezni a mondandómban az iróniát...

Még így is olcsóbb,mint hülyemódon szemét hamisítvány cuccot szedni ész nélkül,utána kórházi kezelésre szórni a pénzt,esetleg összekaparni a saját temetésére a lóvét...drága ám a "megdöglött mer' ökör volt" felírat márványba vésve..

2012. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A kipúrcanást nem játékból írkáltam, mert van olyan ismerősöm akinek a napozin nevű fostől úgy beütött a szíve meg elkezdett izzadni hogy mentőt kellett hozzá hívni és ezért gondolom hogy szar anyagokat nem lenne okos döntés szedegetni. Egyébként már egy ideje csinálom, meg ahhoz képest hogy nem vagyok egy nagy állat, van bennem olyan erő mint a nagy állatokba. Csak most szeretnék túrbózni 3 hónap után de azt nem tudom hogy milyen cuccal de én inkább ezekre a poros tömegnövelőkre gondolnék amit a gyógyszertárban lehet venni és fel kell keverni tejjel. meg ott szerintem meg is mondják hogy a testalkatomhoz milyen lenne jó. Ja? és az agyamnak nem kell nőnie mert elég eszem ven. És nem akarok nagy benga lenni hanem kemény edzésekkel akarok szálkásítani. Nem akarok léggömb lenni. A kérdező voltam.
2012. jan. 29. 08:44
 15/26 A kérdező kommentje:
akinek meg nem tetszik a kérdésem nem kell itt fikázgatni én sem fikáztam semmit dehát látszik hogy milyen Magyarország. Magyar léttemre itt szívóznak velem meg csesztetnek. Kössz testvéreim. tisztelet a kivételnek
2012. jan. 29. 08:48
 16/26 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ezzel a hozzászólásoddal bebizonyítottad, hogy az amőbák is vernek intelligenciában.
2012. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

green tea



te is egy okos lehetsz miért ne adnák ki ???? Egyik haverom 5 kg os csomagolásban vett a gyógyszertárban hát nem tom hogy honnan szalajtottak titeket. Sok okostojás.

2012. jan. 29. 08:55
 18/26 anonim ***** válasza:

mark86


Na figyu okostojás...GreenTea-t ne minősítsed mert nem vagytok egy színvonalon sem hozzáértés sem fizikum terén,tehát ezt hanyagold.

Szerinted a táplálékkiegészítő amit VÍZZEL kell keverni egyenlő a szteroidokkal?

Amíg ezt sem tudod ne okostojásozz itt.

Ha ezt elolvastad és értelmezted gyere vissza és kérdez újra:

[link]

[link]

2012. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Bocsi a minősítésekért de ti kezdtétek. Én szerintem annyit fogok csinálni hogy megkérek egy testedzőt hogy segítsen nekem ezekben a dolgokban bocsi de hülye vagyok az ilyen szteroidos dolgokhoz soha életemben nem használtam ilyesmit, nem tudom mi mire való ezért akartam kérdezni mert ha én most valami havertól szerzek valami szart és azt elkezdem szedni abból semmi jó nem sűlne ki. És ez a mentős dolog is megtörtént és hát nem volt egy kellemes látvány. Kórházba került. A szívére gyógyszert kellett szednie. Csak gondoltam érdeklődök picit erről dehát hülyének lettem nézve. Abba a konditerembe ahova járok van 2 csákó akikhez lehet ilyen kérdésekkel fordúlni meg segítenek bármiben. Csakhát hülye voltam és inkább leálltam titokban nyomozni.
2012. jan. 29. 11:36
 20/26 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egyértelmű, hogy kamu kérdés :D Egyébként nagyon jó, mert ilyen hülye ember azért létezik. Ott viszont elrontottad, hogy: "dehát látszik hogy milyen Magyarország. Magyar léttemre itt szívóznak velem meg csesztetnek. Kössz testvéreim."

Ebből azért lejön, hogy csak vicc az egész.

2012. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!