Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok gyorsan lefogyni?

Hogy tudok gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert nem szeretem a zöldséget gyümölcsöt és mindenki csúfol a suliban és már ki készültem!meg nagyon leszeretnék fogyni aki ír ezek puszi!
2012. jan. 28. 20:23
 1/6 dirtboy ***** válasza:
szálkásító diéta és heti 4x 50perc aerob mozgás.
2012. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ci.ara ***** válasza:

nagyon fontos a kajálás ahogy előttem szóló is írta szálkásító diéta rákeresel a neten és találsz :) azt követed"

a te sportod a futás, biciklizés, meg az úszás

2012. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz de én táncolok nézd meg az interneten írd be eszt:Acro Dance SE
2012. jan. 28. 20:30
 4/6 dirtboy ***** válasza:
és mi az össze függés, mi a gátló tényező benne?
2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan le tudsz fogyni, de azt hamar visszahízod. Hogy lehet gyorsan meggazdagodni? Hogy lehet 1 hét alatt jogsit szerezni? Stb, stb, stb. Akik ezeket elhiszik többet fizetnek és többet veszítenek vele mint bárki más. Ha fogyni akarsz tartósan, akkor írok pár ötletet privátban. De az nem 2 nap alatt történik.
2012. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vadmeggy ***** válasza:
Gyorsan lefogyni senki nem tud, mert akkor nem lennének kövér emberek... A fogyás hosszú hónapok és kemény diéta eredménye. A tánc az lófasz, ennyi erővel én sem aerobozok mert hetente 2 szer járok horgászni. Az aerob mozgás pont az egyenletes gyenge megterhelést jelenti megállás nélkül 40 50 percig.
2012. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!