Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vitaminokat...

Szerintetek milyen vitaminokat lenne érdemes szedni gyúráshoz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy elkezdtem gyúrni és szeretnék szedni vitaminokat, hogy gyorsabban fejlődjenek az izmaim.

És még annyi hogy milyen olyan porc erősítő van amit nem tablettában kell egyben lenyelni hanem vízben fel kell oldani és akár edzés közben megtudnám inni?

Köszi a válaszokat...


2012. jan. 29. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

kifejezetten sportolóknak szánt vitamint

ha nincs annyi lové mega daily one , ha van multipro , ha pedig tényleg komolyan gondolod animalpak

folyékony izületvédő [link]

2012. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A vitaminok belül arra gondoltam h például: magnézium, C-vitamin, Kálcium meg ilyenek ezeken kívül miket?


De ment a pacsi :9

2012. jan. 29. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2012. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ezek tabletták (bocsi telóról vagyok) akkor ezzel az lenne a baj hogy nem nagyon tudom lenyelni . ilyenek nincsenek valami vízbenoldható formában?köszi :)
2012. jan. 29. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem tudod lenyelni?
2012. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
vegyél multi pro-t az kapszulás lecsúszik könnyen
2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magában én sem tudom lenyelni, mert kiskoromban ilyen kis cukorkától vagy gyógyszertől 3x is majdnem megfulladtam. a kis c-vitamin már megy, de a mega daily one magában még mindig nem :D kérdező, vegyél egy falatot a szádba, tedd mellé a bogyót és igyál rá vizet, le fog menni.
2012. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mert ahogy a számba kerül egyböl öklendezek de ez érdekes mert csak a gyógyszerrel van igy
2012. jan. 29. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát én a Jumbo Pak-ot is csak legfeljebb ketté osztom :D Szerintem, ha 5-6 tabi van az arcban, azt könnyebb lenyelni, mint egyet.

2012. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!