Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem ezt, aki ért egy kicsit a testépítéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a hasprés és a felülés között mi a különbség? Eddig úgy tudtam, hogy a felülés az, amit "derékból" végzünk, illetve az egész hát felemelkedik ilyenkor, a hasprés pedig az amikor csak a hátunk "teteje" mozog. Külön-külön csinálva ezeket a gyakorlatokat milyen izmunk lesz izmosabb? illetve halványkocka hasat tudok magamnak csinálni így?mennyi idő alatt kb? meg esetleg tudnátok nekem írni otthonra, annyira nem bonyolult gyakorlatokat, amik szintén segítenek a kockák kifejlődésében?.Enni nagyjából jól eszek hozzá és lány vagyok(164/50).

Illetve még olvastam egy olyat, hogy ha ezek után nem megfelelően nyújtunk akkor az izmok összecsomósodnak, ez mit jelent?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 29. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt le van írva minden

2012. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

hasprésnél folyamatosan feszül a hasfalad,egyfolytában dolgozik,nem teszi tönkre a hátad,nem készíti ki a derekad.

jó a felülés is de az inkább padon végezve vagy fejjel lefelé függeszkedve.

ahhoz hogy a hasizmod látszódjon alacsony testzsír % kell férfiaknál ez 12% kb.

ahhoz hogy a test zsír%odat csökkentsd nem jó a felülés és hasprés,szálkásító diéta és aerob mozgás kell.

helyi zsírégetés nincs.

2012. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha nincsen semmi zsír rajtam, akkor mi van?vagyis mit csináljak?
2012. jan. 29. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy , nincs rajtad zsír :)

maximum nagyon kevés , illetve alacsony a testzsírszázalékod , ha tényleg így van, akkor látszódnia kéne a kockáknak felülés nélkül is

2012. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk azt, hogy kevés van:D de ha eddig nem edzettem nagyon megerőltetően és nincs minek látszódnia(ezt úgy értem, hogy hasam nem izmos, csak simán lapos)akkor azokból, hogy tudok kiskockákat csinálni?
2012. jan. 29. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy dirtboy mondta, vagy airbrush-al.
2012. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy padom sincs és fejjel lefelé sem tudok sehol sem függeszkedni...a cikkben lévő dolgok közül pedig a kocogás és a kerékpározás eddig is ment, a többihez nincs eszközöm, edzőterembe meg nem tudok járni. egyéb ötlet?
2012. jan. 29. 20:09
 8/9 TOMAtm ***** válasza:
teszkóban 4-10 ezer közt kapsz felülőpadot.csak össze kell rakni otthon,nekem is van.
2012. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a felüléseket meg a haspréseket. Csinálj lábemeléseket, az igazán megdolgoztatja a has és csípő izmokat. Még régen sok hasprést csináltam, azzal a reménnyel hogy majd faszás kis kocka hasam lesz. Egy fenét. Fél év alatt semmi változás pedig vékony vagyok... A lábemeléseket mostanában kezdtem el és ez már döfi! Úgy meg tudom így dolgoztatni hogy másnap reggel alig tudok fölkelni. Szerintem neked is ezt kéne inkább kipróbálnod. A hasprések egyébként is csak az izmok felső felületét mozgatják meg.
2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!