Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor ezzel épp az...

Most akkor ezzel épp az ellenkező hatást érem el, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sok kérdést elolvastam itt a témában, de mindenki mást mondd. Most kinek higgyek?


Szeretném, ha a felkarom kicsit formásabb, vékonyabb lenne. Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, és hogy a legjobb eredményt diétával lehet elérni. De biztosan rá lehet segíteni egy kicsit, hogy szebb legyen az eredmény.

Na most volt, aki azt írta, hogy ha karra edzünk (pl. fekvőtámasszal, vagy súlyemelgetéssel), akkor csak vastagabb lesz a karunk, attól, hogy izmosodik. Mások azt írták, ez épp segíti a kívánt eredményt.

Most kinek higgyek? Ha csak egy-két kilós súlyzót használok, akkor is vastagabb lesz a karom? Vagy feszesebb lesz tőle, merhetem csinálni?


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2012. jan. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával és aerob edzéssel lesz vékonyabb a karod is, mert valóban nincs helyi zsírégetés. Mellette lehet súlyzóval karozni (mondjuk ne 1-2 kilóssal, hanem többel), hogy az addigi izom ne tűnjön el, de szálkásításnál nem fog vastagodni, nőni az izom.
2012. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ha fekvőzöl vagy súlyt emelsz nem feltétlen lesz vastagabb a karod,az étrenden múlik minden,azon ahogy eszel,amit eszel amennyit eszel.

1-2kilós súlyzótól még egy nőnek sem lesz vastagabb a karja annyira kevés az a súly,ha meg szálkásító étrenden van akkor meg pláne.

2012. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mark86


Montez,hál' istennek lehet szálkásításkor is izmot növelni :)

2012. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még sajnos nem sikerült. :)
2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!