Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig csináljam?

Meddig csináljam?

Figyelt kérdés
azt halottam hogy addig kell edzeni az izmot amig úgy bedurran hogy nem tudok már vele emelni semmit
2012. jan. 30. 15:07
 1/9 dirtboy ***** válasza:

van olyan hogy edzésterv,nem tudom hallottál e már róla,na azt kell követni végig csinálni keményen,minden munkasorozatnak keménynek kell lenni és az ismétléseket lehetőleg bukásig csinálni.

ha az van oda írva hogy 10ismétlés akkor olyan súly kell hogy max 10 szabályos gyakorlat menjen belőle.

ha ez meg van akkor jót edzettél.

2012. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van edzéstervem csak megkérdeztem hogy halottam ilyet mert én mindent szabályosan szoktam csinálni de anyira nem szoktam bedurrani
2012. jan. 30. 15:22
 3/9 dirtboy ***** válasza:

akkor nem elég meg intenzív az edzésed,vagy az étrended nem tuti.

edzés előtt hány perccel szoktál enni és mit?

2012. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 órával elötte szoktam 3 tojást 1 karé kenyeret meg zöldséget meg néha mézet is
2012. jan. 30. 15:32
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom minden nap betartani mert csak azt tudom ami otthon van
2012. jan. 30. 15:33
 6/9 dirtboy ***** válasza:
hát ez mint az egér vacsorája,méz nem is kéne
2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor menyi köllene?
2012. jan. 30. 15:35
 8/9 dirtboy ***** válasza:

nem tudom a súlyodat de minimum olyan 70g rizs meg 70-80g hús befigyelhetne igazán.

/ezek száraz értékek,sütés főzés előtt/

2012. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja azt ebédre szoktam én este edzek reggelre zabpehely útánna valamilyen kenyér ebédre általában húst eszek útána uzsi amit elöbb mondtam edzés után meg amihez kedvem van egy pár karé kenyér túró meg ilyenek de még csak 16 vagyok ezért nem tom betartani amit írnak mert már azt is kivülről tudom
2012. jan. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!