Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Probálta már valaki a Mutant...

Probálta már valaki a Mutant Masst? Mit tartottok a legjobb tömegnövelőnek?

Figyelt kérdés
Fél éve elfogyasztottam egy jumbot ami semmit nem ért(igaz nem volt étrendem de már megértettem ez is csak kaja)most rendbe raktam étrendem jött is plusz 5 kg de most vennék egy tömegnövelöt hozzá.Szerintetek melyik a legjobb nehezen fejlődöknek?Én a Mutant Massan gondolkodom.
2012. jan. 30. 17:28
 1/7 dirtboy ***** válasza:
nincs olyan hogy legjobb,azt kell venni ami a legjobban ki egészíti az étrend hiányosságait továbbá az ára is kedvező.
2012. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ára annak most kedvező szerintem:

[link]

2012. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


Magadnak kikevered olcsóbban jobbat kapsz.

2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért mi szükséges a kikeveréshez?
2012. jan. 30. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

mark86


Tejsavó protein,vitargo,glutamin,bcaa,kreatin.

Ha csak az elsőkettőt teszed bele már jobban jártál mint a mutant mass-el.

2012. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mark86 ha leirnád nekem hogy hogyan kevernél össze egy adagot hogy meglegyen az 1000 kcal azt megköszöném :)
2012. jan. 30. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

mark86


Azt se tudom mi az a kcal... :)

Edzés utáni turmixról beszélünk.

Fogsz egy shakert ha még nincs,300ftért veszel egy scitecest.

Beleteszel 30gramm tejsavó proteint+30 gramm vitargót (ha kevés a lóvé akkor dextrózt (szőlőcukor 2kg 1000ft,de ez nagyságrendekkel sz@rabb mint a vitargo) és összerázod...megiszod.

Napközben,ha nem tudsz rendesen kajálni 30gramm tejsavóba dobsz darált zabpelyhet és ugyanígy fogyasztod.

Vagy nem darálod a zabpelyhet hanem beleöntöd egy tálba és ráöntöd a fehérjét. (mindegyik variációnál vízben oldod a tejsavót)

2012. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!