Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ropog a bal könyököm?

Miért ropog a bal könyököm?

Figyelt kérdés
Egyenletesen terhelem mindkét karomat,tehát egyik sem gyengébb a másiknál,mégis a bal könyököm és a vállam is néha hangosan,szinte már kattan egyes gyakorlatoknál (állva kinyomásnál kétkezessel,bicepszezésnél,tricepszezésnél,kettlebell-es kinyomásnál,pl. fekvőtámasznál is olyan,mintha a singcsontom könyök felőli végén a csontvég peremén át-átpattanna egy tricepszből induló de szerintem valahol az alkarban végződő ínszalag,oda-vissza)pedig szabályosan csinálom őket és nem is erőltetem túl magam.Sem akkor sem pedig utána nem szokott fájni,és eleget szoktam nyújtani edzés után.Miért lehet?Hogy lehetne megszüntetni?Eddig nem okozott problémát,csak aggódom,hogy majd fog.Köszi a válaszokat.
2012. jan. 30. 19:23
 1/1 anonim válasza:
100%
én is hasonló cipőbe jártam de én a bal bokámmal van több fajta porcerősitő és egyben az izületeket is erősiti én egy hónap után nem ropogtam van centrum porc és izületerősitő 3400 ft ha jól tudom nekem bevált
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!