Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba szálkásító edzésterv?

Kondiba szálkásító edzésterv?

Figyelt kérdés
túlsúlyos vagyok, ezért elkezdtem kondiba járni. valaki tudna egy épkézláb étrendet ajánlani szálkásításhoz? rengeteg helyen kerestem már de sehol semmi. 182cm/108kg 18f
2012. jan. 31. 15:57
 1/8 dirtboy ***** válasza:
bodybuilderen is keresd majd ott találsz
2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ami ott van szálkásításra csak körülírt dolog, én konkrétabba gondolkodtam pl. ebből a gyakorlatból x darabot csinálj meg amabból annyit meg hogy ilyenkor azt egyél stb stb
2012. jan. 31. 16:02
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg személyes tapasztalatok jönnének még jól :)
2012. jan. 31. 16:04
 4/8 dirtboy ***** válasza:

istenem


nincsen szálkásító edzés csak szálkásító diéta van

alkalmazol egy szálkásító diétát eljársz heti 4x egy órát futni közepes tempóban a kondiban meg mint úgy csinálsz mint azelőtt,nem kell más gyakorlat a kondiban mert nincs szálkásító gyakorlat.

2012. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:

A diétát esetleg ne csinálja meg helyetted más?

Futni ha gondolod futok helyetted, de a kaját azt nem vállalom... Annyi legyen már benned, hogy ha tényleg le akarsz fogyni akkor - a saját érdekedben! - legalább egy kicsit utánanézel dolgoknak, megtanulsz egyet s mást a saját testedről. Ha valami azután nem megy akkor ok, kérdezzél. De ha ehhez is lusta vagy akkor hogy a 'csába fogsz lefogyni?!

2012. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utána néztem már a dolgoknak nem 1 vagy 2 weboldalon elhiheted. Ezért írtam oda utána kiegészítésként hogy saját tapasztalatokat tudnának-e írni esetleg. Szerintem nincs ebben semmi pláne.

A második kommentelőnek pedig azt mondanám hogy szálkásító gyakorlat valóban nincs, de edzésterv igen, csak ezt nem találok sehol sem ami számomra kivitelezhető lenne! :)

2012. jan. 31. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:
bár kinek mit jelent az edzésterv szó tágassága :) nekem a mozgás is beletartozik hogy miből mennyit.
2012. jan. 31. 16:50
 8/8 Zakathol ***** válasza:

Szálkásító edzésterv még mindig nincs, hidd el egész nyugodtan.

A szálkásítás során végzett súlyzós gyakorlatoknak semmi köze nincs a fogyáshoz, kizárólag csak az izmokat leépítő folyamatok hátráltatása miatt van rá szükség. Ezért sincs többek között helyi zsírégetés, amivel sokan vért hugyozva erőlködnek.


A szálkásítás során a testzsír csökkenése az étrend miatt kialakuló energiahiány miatt indul meg, hiszen a testednek nem elég csak a levegő és a reggeli friss harmat a tücskök sggéről... Az energiaszegény állapot fenntartásának könnyítésére pedig kardio/aerob jellegű sportok szükségesek, melyek segítségével nem kell drasztikusan alacsony kalóriatartalmú étrended összeállítani.


Szóval, NEM! Nem néztél utána seminek, vagy csak szimplán szar helyen próbáltad...

[link]

Üdv

2012. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!